Yengeç burcu kadınlarının özellikleri

Yengeç burcu kadınlarının özellikleri
Yayınlanma Tarihi: 07.09.2016 17:14 | Değiştirme Tarihi: 07.09.2016 17:14

İdeal bir anne adayı olan yengeç burçlu kadınların en önemli özelliği anaç ruhlu olmalarıdır.Duygusal ve aşırı derecede hassastırlar.

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri
Yengeç burcu, hoş mizaca sahip nadir kadınların burcudur. Onlar için her şeyden önce evleri gelir. Ev hayatlarına aşırı derecede önem verirler. Soğuk kişiliğe sahip değildir. Sıcakkanlı davranışlar sergiler. Yalandan nefret eder, kendisi gibi herkesin de dürüst olmasını ister. Kötülükten hoşlanmaz, iyi niyetlidirler.

Yengeç burcu kadınları ilk görüşte anaç görünebilir. Anneliği en iyi şekilde yapacak kadınlar belki de Yengeç burcu kadınlardır. İdeal annelerin Yengeç burcundan çıktığını söylesek yanılmış olmayız. Ev hayatını sevdikleri için başarılı olma şansları oldukça yüksektir.

Yengeç burcu kadını kendisine yapılacak eleştirilere karşı pek açık değildir. Olumsuz yönünü kabul etmekte zorluk çeker. Kendisine bu yönde eleştiride bulunacak kişilere karşı sert tavırlar sergileyebilir.

Yengeç Burcu Kadını Aşk
Yengeç burcu kadını aşk hayatında partnerine aşırı derecede sadıktır. Ancak şunu da bilmek gerekir; Sadık olduğu kadar da kıskanç bir kadındır. Sevgi onlar için çok önemlidir. Partnerinden her zaman "seni seviyorum" sözünü duymak ister. Bu onlar için her şeyden önemlidir. Kısa süreli ilişkiler onlara göre değildir. Birlikteliğinin uzun ve kalıcı olmasını ister. Yengeçlerin gönül eğlendirmek için bir erkekle beraber olduğu pek görülmez.

Yengeç burcu kadınının olumlu özellikleri
Yengeç burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı yumuşak ve duygusal olmasıdır. Anaç bir kadındır. Koruma ve destek duygusu en üst düzeydedir. Sabretmesini iyi bilir ve oldukça sevimli bir kişiliğe sahiptir. En güvenilir kadınlar arasındadır. Ailesine çok fazla düşkündür. Yuva düşkünü ve tutumlu bir kadındır.

Yengeç burcu kadınının olumsuz özellikleri
Yengeç burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; bağımlı olması en dikkat çeken özelliğidir. Her işe burnunu mutlaka sokar. Aşırı duygusal olması kimi zaman olumsuzluk olarak önlerine çıkabilir. Kimi zaman kolayca sinirlenebilir. Zaman zaman da somurtkan olması olumsuz özellikleri arasındadır. Kendine acımaya karşı eğilimleri vardır ve ketumdur