Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Willow Smith'in koleksiyonu görücüye çıktı

Willow Smith'in koleksiyonu görücüye çıktı

Willow Smith’in, STANCE için hazırladığı koleksiyon görücüye çıktı. Koleksiyon, ilhamını evrenden alıyor.

23.11.2016 13:53

Oyunculuk ve müzisyenliğinin yanı sıra moda dünyasında da adından sıkça söz ettiren Willow Smith’in, STANCE için hazırladığı koleksiyon görücüye çıktı. Koleksiyon, ilhamını evrenden alıyor.

“Urban Culture” sloganıyla günümüz şehir hayatında ihtiyacımız olan farklı, kaliteli ve erişebilir fiyattaki ürünleriyle yeni bir alışveriş deneyimi sunan MUGO Distribution’ın ilk kez Türkiye’ye getirdiği ikonik çorap ve iç çamaşırı markası STANCE, ünlü isimler ile yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Ünlü oyuncu Will Smith ve Jada Smith’in kızları, yeni stil ikonu Willow Smith, STANCE için koleksiyon hazırladı. Oyuncu ve müzisyen kişiliğinin yanı sıra genç yaşına rağmen moda dünyasında da çok konuşulan Willow Smith’in kişisel yolculuğundan ilham alan koleksiyon, sürekli değişen evreni sembolize ediyor. 

Willow Smith: “Vizyonumu paylaşmak için yaratıcı bir özgürlük fırsatı sunuldu”
STANCE için hayata geçirdiği tasarımları ile ilgili konuşan Willow Smith, “Bu koleksiyonda hikâyemi anlatmak ve vizyonumu paylaşmak için tamamen yaratıcı ve özgür bir alan sunuldu. 

Şu anki dünyadan daha ayrıntılı bir fikirden ilham aldım. Her gün bilinmeyene adım atabileceğimizi düşünmeyi seviyorum” dedi.

Willow Smith’in evrenden ilham alan koleksiyonu, Mugo Distribution’ın Galata’daki mağazası APPAREL’de moda tutkunlarını bekliyor.

Yorumlar | 0
üye profil