Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Victoria's Secret meleklerinden flört tüyoları!

Victoria's Secret meleklerinden flört tüyoları!

İşte kendi açıklamalarıyla, meleklerden flört taktikleri...

06.01.2016 11:45

Doutzen Kroes ilk randevuda akşam yemeğine çıkmak yerine öğle yemeğine gitmenin daha iyi bir fikir olduğunu düşünüyor.

Bunun sebebi hem akşam yemeği gibi resmi bir ortam olmayacağı, hem de işlerin kötü gittiği an kaçmanın daha kolay olduğu… 

"Ayrıca hesap konusunda da ödenecek tutar daha az olur böylelikle eğer işler yolunda gitmezse üzerinizde ağırlık hissetmezsiniz "diyor..

Doutzen Kroes eğer aranızda iyi bir kimya yakalanmışsa bir kadının bir erkeği öpebileceğini söylerken, Lindsay Ellingson öpüşme eylemi için 3. buluşmaya kadar beklenilmesi gerektiğine inanıyor.

Lindsay'a göre bir terslik olduğunda vazgeçtim demek böylelikle daha kolay oluyor.

Taylor Hill'e göre bir kadının kullanabileceği en etkili silahlardan biri iç çamaşırların büyüsü…

Randevulaştığınız erkeğin elbisenizin altındaki iç çamaşırlarını merak etmekten kendini alamadığını bilmeniz gerektiğini söyleyen Hill, bu yüzden alt ve üst iç çamaşırınıza da özen göstermeniz gerektiğini vurguluyor.

Taylor Hill tam randevu saatinin belli olmasa bile, güne erken başlayıp hazırlanmanız gerektiğini söylüyor.Abartılı hazırlıklıklara kalkışmadan güzel bir duş, hafif bir makyaj ile kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Taylor kendinizi ne kadar temiz ve şirin hissederseniz, randevunuzunda o kadar iyi geçiceğini söylüyor…

Jessica Perez'e göre bir erkeği iç çamaşırıyla etkilemek istiyorsanız dantelli olanlardan yana tercihinizi kullanın.

Çok seksi ve akılda kalıcı bu görünüm sayesinde erkek size tekrar bir randevu verecektir…

Costante Jablonski'ye göre parfümün önemi asla hafife alınmamalı. 

Yalnız Costante, parfümü sadece kulakların arkasına sürülmesini böylece sarılma gibi durumlarda erkeğinizin yoğun bir kokuyla rahatsız edilmemesini öneriyor.

Makyajını çok abartılı ve dikkat çekici bir stilde yapmak zorunda olmadığını belirten Brege Heigen yanaklarına parlaklık vermenin yeteceğini söylerken, Doutzen Kroes ise kirpiklerinizi kesinlikle kıvırmanızı öneriyor.Bir rimel kullanmadan bile sadece kirpik kıvırıcıyla haledebileceğiniz bu işlem sayesinde Kroes'e göre randevu makyajınız harika olacak.

Yorumlar | 0
üye profil