Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ünlülerin Kaçırdıkları Roller

Ünlülerin Kaçırdıkları Roller

Bütün dünya tarafından tanınan ve kariyerinin en önemli noktasında olan ünlülerin bile iş hayatlarıyla ilgili pek çok pişmanlığı olmuştur.

12.07.2012 15:42

Bütün dünya tarafından tanınan ve kariyerinin en önemli noktasında olan ünlülerin bile iş hayatlarıyla ilgili pek çok pişmanlığı olmuştur.Birçok ünlü, senaryoyu beğenmediği ya da filmin tutmayacağını düşündüğü için gelen teklifleri geri çevirdikten sonra bunun ne kadar büyük bir hata olduğunu kabul ediyor. Çünkü geri  çevirdikleri roller, başka bir sanatçının ya keşfedilmesine ya da kariyerinin en üst noktasına ulaşmasına yardımcı olmasının yanında kült film olarak hafızalara kazındığında, rolü geri çeviren oyuncu belkide 'hayatının fırsatını' kendinden uzaklaştırmış oluyor.

Haber ile ilgili metin girin!.İşte büyük ses getiren ve hafızalara kazınan filmler ve o kült filmlerle akıllarda kalan oyunculardan önce rollerin teklif edildiği ve şanslarını kendi iradeleriyle yok eden ünlüler... Rolü Kabul Etmediği İçin Pişman Olan Ünlüler Foto Galerisi İçin Tıklayın   Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil