Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Türk Filmleri Hollywood'u Solladı!

Türk Filmleri Hollywood'u Solladı!

Türk yönetmen ve yapımcıların filmleri, gişede elde ettiği rakamlarla yüksek bütçeli Hollywood filmlerini geride bıraktı.

17.11.2012 13:22

Türk yönetmen ve yapımcıların filmleri, gişede elde ettiği rakamlarla yüksek bütçeli Hollywood filmlerini geride bıraktı.Vizyona girdikleri dönemde seyirciden büyük ilgi gören ''Selvi Boylum Al Yazmalım'', ''Asmalı Konak: Hayat'', ''Issız Adam'', ''İncir Reçeli'', ''Beni Unutma'', ''Aşk Tesadüfleri Sever'' gibi romantik filmlerin arasına son olarak James Bond serisinin son filmi ''Skyfall''u geride bırakan ''Evim Sensin'' de katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.Özcan Deniz'in ''A moment to Remember'' isimli Kore filminin yerli uyarlaması olan ikinci filmi ''Evim Sensin'' gişede rakiplerini geride bırakarak en fazla izlenen film olmayı başardı. Yapım İlk 10 günde toplam 850 bin 604 kişi tarafından izlendi.Aynı anda vizyonda olan James Bond serisinin 23'üncü filmi ''Skyfall'' ise 151 kopyayla gösterime girdiği sinemalarda, ilk 10 günde 350 bin 16 seyirci tarafından izlendi.
Yorumlar | 0
üye profil