Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Terapi İşe Yaramadı!

Terapi İşe Yaramadı!

Bir süre evlilik terapistine giden ve çocukları için evliliklerini yürütmeye çalışan Ross, kendisini Kristen Stewart ile aldatan kocasını affedemedi.

02.02.2013 10:52

Ünlü manken Liberty Ross, kendisini Kristen Stewart ile aldatan çapkın kocası Rupert Sanders'a sonunda boşanma davası açtı.Bir süre evlilik terapistine giden ve çocukları için evliliklerini yürütmeye çalışan Ross, böyle bir aldatma sonrası asla eşine güvenemeyeceğini söyleyerek boşanma kararı almış!İngiliz yönetmenin evliliği, genç oyuncu Kristen Stewart’la yaşadığı yasak ilişki basına sızdıktan sonra zarar görmüştü.

Haber ile ilgili metin girin!.Altı ay önce skandalın ortaya çıkmasıyla yüzüğünü çıkaran Sanders'ın eşi oyuncu-model Liberty Ross, evliliğini bitirmek için son adımı attı. Ross, 6 ay sonra boşanma dilekçesiyle mahkemeye başvurdu. 10 yıllık evli çiftin 2 çocuğu var.Kristen Stewart, yönetmen Sanders ile Pamuk Prenses filminin setinde tanıştı. Filmde, Rupert’ın 33 eşi, Liberty Ross da rol aldı. Ross, filmde ana karakteri canlandıran Stewart için, “Bence ondan daha iyi bir tercih olamazdı” demiş ve kocasıyla arasına gireceğinden habersiz aktrisi övmüştü.
Yorumlar | 0
üye profil