Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Star Wars: Episode 7'de Kimleri Görebiliriz?

Star Wars: Episode 7'de Kimleri Görebiliriz?

Dünyanın gelmiş geçmiş en görkemli sinema serilerinden Star Wars, 2015'de yoluna yedinci filmiyle devam edecek. Peki kadroda kimler olabilir?

06.03.2013 08:54

Dünyanın gelmiş geçmiş en görkemli sinema serilerinden Star Wars, 2015'de yoluna yedinci filmiyle devam edecek. Peki kadroda kimler olabilir?Yıldız Savaşları serüveni yedinci film ile  yoluna devam edecek. Serinin yeni filminin senaryosu yine George Lucas imzasını taşırken, bu defa yönetmen koltuğunda son yılların başarılı ismi J. J. Abrams oturacak. Total Film sitesi, başta Star Wars hayranları olmak üzere sinema severlerin merakla beklediği yeni filmin kadrosunda olabileceği isimleri derledi. İşte karakterler ve ünlü isimler... Star Wars: Episode VII KadrosuKesin Gerçek: Han Solo Dönüyor!

harrison_ford_han_solo_star_wars_7Harrison Ford'un unutulmaz karakteri Han Solo, ilk Star Wars üçlemesinden sonra beyaz perdeye dönüyor. İlerlemiş yaşıyla Han Solo'nun yaşlılık dönemini canlandıracak olan Ford, filmin geçeceği zaman dilimine de küçük de olsa ışık tutmuş oldu. Yazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil