Sömestr Tatilinde Gezilecek Yerler

Sömestr Tatilinde Gezilecek Yerler
Yayınlanma Tarihi: 25.01.2019 10:14 | Değiştirme Tarihi: 25.01.2019 10:14

Sömestr tatili öğrenciler için tatil zamanı anlamına geldiği gibi yetişkinler için de tatil anlamına geliyor.

1.KAPADOKYA
Sömestr tatilinde gezilecek en özel yerlerden biri olan Kapadokya, karlar altında farklı bir manzara sunuyor. Kapadokya'da balon turu seçeneği ile unutulmaz anlar yaşanabilir.

2.ULUDAĞ
Kış mevsimine denk gelen sömestr tatili kayak sporu ve kar sporları için ideal bir dönemdir. Kar sporları için Uludağ, eşsiz fırsatlar sunuyor.

3.HASANKEYF
Kültür turizmi ile sömestr tatili için farklı bir seçenek olan Hasankeyf, köklü uygarlıkların izlerini misafirlerine sunuyor. Hasankeyf Kalesi, Hasankeyf Köprüsü ve tarihi camilerle sömestr tatili öğrenciler ve yetişkinler için unutulmaz anlara dönüşüyor.

4.SAFRANBOLU
Yüzlerce yıllık eserlerin bulunduğu Safranbolu, kış manzaraları ile sömestr tatilini renklendiriyor.

5.SAPANCA
Kış turizmi seçeneklerini sunan Sapanca, doğayla bütünleşmek isteyenlerin tercihi oluyor.

6.ABANT
Yetişkinler için de unutulmaz bir tatil seçeneği sunan Abant, Yedigöller bölgesinin eşsiz güzellikleri ile farklı seçenekleri bir arada bulunduruyor.

7.BATUM
Sınırların dışına çıkacaklar için ideal seçeneklerden biri olan Batum, kış manzaraları ve gezi alanları ile misafirlerini bekliyor.

8.PARİS
Sömestr tatilinde yapılacak en iyi tatil organizasyonu belki de Paris tatili olacaktır. Kış döneminde ayrı bir görünüme kavuşan Paris, çok sayıda aktivite seçeneği sunuyor.