Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sevgililer Gününde Avrupa Seyahati Yapmak İster misiniz?

Sevgililer Gününde Avrupa Seyahati Yapmak İster misiniz?

Sevgililer gününü klişeleşmiş yerler değil de gözlerden uzak farklı yerlerde mi geçirmek istiyorsunuz? Sevgililer gününde gidebileceğiniz Avrupa şehirlerini mercek altına alıyoruz.

01.02.2019 15:32

YUNANİSTAN / MİDİLLİ
Türkiye'ye yakın bir lokasyonda olan Midilli, kolay ulaşımı ile özel bir seçenektir. Çok iyi korunmuş bir doğaya sahip olan Midilli, Molivos köyü ve eşsiz sahilleri ile 14 Şubat'ta çiftleri bekliyor. Aşk masalı gibi bir tatil sunan Midilli, Ege'nin maviliklerinde unutulmaz anlar yaşatıyor.

İTALYA / LECCE
Sevgililer gününde İtalya'ya gitmeyi düşünenler genellikle, Milano, Roma ve Torino gibi şehirler düşünmektedir. Özgün mimarisi ve öze doğası ile huzur dolu bir şehir olan Lecce, sıra dışı bir İtalya deneyimi sunuyor. Tarihi tozlu sayfalarının gözünüzün önünde canlandığını hissedeceğiniz Lecce, sizi rüyalar alemine götürecek.

SIRBİSTAN / BELGRAD
Başkent Belgrad, Avrupa'nın en romantik şehirlerinden biridir. Şehrin en popüler yeri olan Kalemegdan, çiftlerin el ele romantik yürüyüşler yapacağı ortamlar sunuyor. Sevgililer gününde masalsı bir tatil için Belgrad, özel bir seçenek olarak öne çıkıyor.

ROMANYA / BÜKREŞ
Romanya'nın başkenti Bükreş, büyük doğal parkları ile şehir merkezinde doyasıya yürüyüşler yapma imkanı sunuyor. Taş kaplama yollarda nostaljik yürüyüşünü, akşam romantik bir yemekle tamamlayabilirsiniz. Müzik ve sanat merkezlerinde eşsiz dinletiler eşliğinde sevgilinizle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

MAKEDONYA / ÜSKÜP
Vizesiz şekilde ulaşabileceğiniz bir yurt dışı lokasyonu olan Üsküp, küçük ama etkileyici bir şehirdir. Huzur dolu sokaklarda tarihin izlerini görürken, heykeller ve tarihi eserler sizi farklı bir havaya sokacak. Osmanlı döneminden ve farklı dönemlerden kalan eserlerle tarih yolculuğu yapacağınız şehirde, Vodno dağına çıkarak eşsiz manzaralar eşliğinde bir tur gerçekleştirebilirsiniz.

BULGARİSTAN/ BURGAZ
Kış aylarında romantik bir tatil seçeneği sunan Burgaz, devasa kent parkı, meşhur Aleko Bogoridi Caddesi çiftlerin tatilini unutulmaz bir anıya dönüştürüyor. Karadeniz manzaraları eşliğinde romantik yürüyüşler yapabileceğiniz Burgaz, bitmesini istemeyeceğiniz bir sevgililer günü deneyimi yaşatıyor.

UKRAYNA / LVİV
Çok bilinmeyen bir şehir olan Lviv, geçmişte ünlü aşklara ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Vizesiz gidebileceğiniz Lviv, tarihi sokakları ve renkli binaları ile sevgilileri bekliyor.

KARADAĞ / KOTOR
Karadağ'ın ünlü şehri Kotor, manzarası ve Ortaçağ'dan kalma eserleri ile özgün bir gezi imkanı sunuyor. 14 Şubat'ı farklı bir tarzda yaşamak isteyenler için eşsiz bir fırsat olan Kotor, vizesiz olarak gidebileceğiniz romantik bir seçenektir.

BOSNA HERSEK / MOSTAR
Mostar köprüsünden ismini alan Mostar, aşk dolu anlar yaşayacağınız bir şehir. Sadece sokaklarda dolaşmanız bile aşk duygunuzu zirveye çıkarmaya yetecektir. Şık restoranda yiyeceğiniz yemek ile gezinizi tamamlayabilirsiniz. Gezinizi doğa turu ve tarihi eser turu ile zenginleştirebilirsiniz.

Yorumlar | 0
üye profil