Saçlarınız kişiliğinizi anlatıyor!

Saçlarınız kişiliğinizi anlatıyor!
Yayınlanma Tarihi: 17.05.2016 16:33 | Değiştirme Tarihi: 17.05.2016 16:33

Yaşantımızdaki bazı uygulamalar bizim kişiliğimizi çok net ele veriyor aslında. İşte saçını ayıran kişilerin nasıl bir kişiliğe sahip olduğuna dair ayrıntılar..

Herkes saçını belirli bir yerden ayırır, sağdan, soldan veya ortadan.Ama saçınızı ayırdığınız tarafın bir anlamı olduğunu ve sizin hakkınızda ne söylediğini biliyor musunuz?Saçınızın hangisi olduğunu bu resimden seçin, sonra da bakın saçınızı ayırdığınız yön sizin hakkınızda neler ele veriyor...

Haber ile ilgili metin girin!.

A- Cesur ve düşünmeden hareket eden
Eğer saçınızı sola doğru ayırıyorsanız risk almayı seviyorsunuzdur. Sizin için tehlike diye bir şey yok. Hiçbir şeyden korkmuyorsunuz ve yeni deneyimlere açıksınız. Tam bir heyecan insanısınız yani.Ama bazen sonuçlar hakkında düşünmeyebiliyorsunuz ve bu da sizin için her zaman iyi sonuçlanmıyor. Biraz daha ön görüşlü olmanızda fayda var. 

Haber ile ilgili metin girin!.

B- Direkt ve sakin
Eğer saçınızı ortadan ayırıyorsanız süper rahatsınız. Hiçbir şey sizi rahatsız etmiyor. Kimin ne düşündüğü umrunuzda olmadığından fikirleriniz çok net. Ama bu netliğinizle birini kırdığınız zaman sakin mantığınızla bu sorunun üstesinden gelebiliyorsunuz.Sakinliğinizin insanları rahatlatan bir tarafı var. Fakat bu yönünüzün suistimal edilme ihtimalini unutmayın.

Haber ile ilgili metin girin!.

C- Geleneksel ve Şefkatli 
Eğer saçınızı sağa doğru ayırıyorsanız çok şefkatli bir insansınız. Babacan ya da anaç bir tavrınız var. İnsanlar dertleriniz sizle rahatça paylaşabiliyor ve siz de çözüm yaratmaya çalışıyorsunuz. Her zaman kurallara uyarsınız ve çizgiyi geçmekten hoşlanmazsınız. Aşırılıklar asla size göre değildir. Sizin neyi nasıl yapacağınız her zaman bellidir.Arkadaş grubunuzdaki dinleyici sizsiniz. Dostlarınız anlatır, siz de dinlersiniz. Ama kimsenin bu duyarlılığınızdan yararlanmasına izin vermeyin!