Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Saçlarınız hemen uzasın istiyorsanız...

Saçlarınız hemen uzasın istiyorsanız...

Saçlarını uzatmak isteyen çoğu kadın,zararlı kozmetik ürünlerinden faydalanmayı tercih ediyor. Oysa kozmetik ürünler saçın yıpranmasına ve saç tellerinin kırılmasına neden olmaktadır...

29.12.2015 13:11

Marul kürü

1 adet dilimlenmiş turp ve  4 yaprak marulu 1 litre suda kaynattıktan sonra süzüp saçınıza sürün. 1saat beklettikten sonra durulayın. Marulun içinde bulunan E vitamini saçlarınızın uzamasını sağlar. 

Badem yağı

Eczanelerde bulabileceğiniz saç bakım ampulünü badem yağı ve sarımsak yağı ile karıştırın. Sinemaki otunu 1 su bardağı suda kaynattıktan sonra bu karışıma ekleyip saçlarınıza masaj yaparak sürün. 20 dakika beklettikten sonra durulayın. Haftada 1 defa uyguladığınız takdirde 1 ayda saçlarınızın hızla uzadığını fark edeceksiniz.

Elma sirkesi 

2 bardak suda kekiği kaynatın.Kaynadıktan sonra  içine biberiye, 2 yemek kaşığı kadar zeytin yağı, ve 1 çay bardağı elma sirkesi ilave edin. Saçınıza masaj yaparak bu karışımı sürün ve  45 dakika beklettikten sonra durulayın. Saç köklerini güçlendirip, hücrelerin canlanmasını sağlayan bu kür ile saçlarınız hızla uzamaya başlayacaktır.

Lavanta

Kaynamış suyun içine lavanta ekleyin. Demlenmeye bırakın. Demlendikten sonra durulama suyu olarak kullanın. Banyodan çıkarken son dökme suyu olarak bu karışımı kullanmalısınız. Saçlarınızı bir daha durulamadan çıkın. Lavanta suyu saçların uzamasını sağlar. Haftada 2 kere uygulanabilir.(mahmure)

Yorumlar | 0
üye profil