Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

'R.I.P.D Ölümsüz Polisler'den Altyazılı İlk Fragman

Jeff Bridges ve Ryan Reynolds'ın başrolünü oynadığı, 3 boyutlu doğaüstü aksiyon-macera filmi olan 'R.I.P.D. Ölümsüz Polisler’ filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

22.04.2013 12:32

Yönetmenliğini Robert Schwentke'nin, yapımcılığını ise Neal H. Moritz'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Kevin Bacon, Mary-Louise Parker, Stephanie Szostak, Robert Knepper, James Hong, Marisa Miller, Mike O’Malley ve Devin Ratray bulunuyor.Filmin Konusu:Jeff Bridges ve Ryan Reynolds, 3 boyutlu doğaüstü aksiyon-macera filmi olan R.I.P.D. Ölümsüz Polisler’de dünyamızı, diğer tarafa geçmeyi reddeden ve giderek daha zararlı hale gelen yaratıklardan kurtarmak için “öteki dünya” işleriyle uğraşan R.I.P.D (Ölümsüz Polisler Bürosu) adına çalışan iki polisi canlandırıyor.Emektar şerif Roy Pulsifer (Bridges), tüm kariyerini R.I.P.D. adıyla bilinen efsanevi Ölümsüz Polisler Bürosu’nda sıradan insan kılığına girip korkunç ruhların izini sürerek geçirmiştir. Görevi ise dünyada masumların arasında saklanan özel suçluları tutuklayıp adaletin önüne çıkarmaktır.

Haber ile ilgili metin girin!.Espirili bir kişiliğe sahip olan Roy’un yanına eskiden yükselen bir yıldız olan dedektif Nick Walker (Reynolds) atanınca, yeni ortaklar istemeyerek de olsa birinci sınıf bir takım çalışmasına saygı duyarak hareket etmek zorunda kalırlar.Ölümsüz Polisler Bürosu’nun bu en iyi iki polisi, bildiğimiz yaşamı sona erdirebilecek bir komployu ortaya çıkarınca mucizevi bir biçimde yeniden evrensel denge sağlanmış olur ya da öbür dünyaya geçilen tünel, kızgın ruhları dünyamıza doğru yollamaya başlar...
Yorumlar | 0
üye profil