Porselen bir cilde sahip olmak için..

Porselen bir cilde sahip olmak için..
Yayınlanma Tarihi: 08.09.2016 16:17 | Değiştirme Tarihi: 08.09.2016 16:17

Lekelerinden arınmış, ışıl ışıl parıldayan ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için güzellik merkezlerinde saatlerinizi harcamanız ya da kozmetik kremlere çuvalla para dökmenize gerek yok.

Porselen ciltlerin sırrı

Sağlıklı bir cilt için biz kadınların yapmayacağı şey yoktur herhalde.Lekelerinden arınmış, ışıl ışıl parıldayan ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için güzellik merkezlerinde saatlerinizi harcamanız ya da kozmetik kremlere çuvalla para dökmenize gerek yok. 

Pürüzsüz ve bebek gibi görünen porselen bir cilde sahip olmak çoğu zaman güçtür. Bunun mümkün olması ancak cildin gergin ve parlak görünmesi, sivilce ve kahverengi lekelerin bulunmaması ve hoş bir doku kazanmasıyla olur. Cildi arındıran ve porselen cilt görünümü kazandıran doğal ev yapımı maskelerin düzenli kullanımıyla sizde porselen gibi ve pürüzsüz görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

2 günde bir kere uygulayacağınız ve sadece 5 dakikanızı alacak harika bir maske ile porselen gibi bir cildiniz olabilir. Üstelik hem doğal hem de yapıldığı andan itibaren etkisi gözle görülebiliyor. 

Malzemeler

1 tatlı kaşığı mısır unu

1 tatli kaşığı kil

1 çay kaşığı krem

su

Uygulanışı

Yukarıda vermiş olduğumuz malzemeleri karıştırıp krem haline getiriniz.Bu karışımı temiz cildinize 5 dakika masaj yaparak sürün ve yıkayn..2 günde bir uygulayın.. cildinzde aydınlanma, gözeneklerde sıkışma, sivilcele ve lekelerde azalma göreceksinz.. düzenli uygularsanz %100 sonuç göreceksinz.

2 günde bir kere uygulayacağınız ve sadece 5 dakikanızı alacak bu harika maske ile porselen gibi bir cilde sahip olacaksınız.