Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Oturma odanızdan keyif alın!

Oturma odanızdan keyif alın!

Evdeyken vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz salonunuza ufak dokunuşlar yaparak keyif alın...

30.12.2015 13:29

Yuvarlak yemek masalarını ve servis sehpalarını deneyin. Yuvarlak masalar salonunuza yumuşaklık katıp, daha yaşanır hale getirir. Neşeli renklerle salonunuza canlılık katın. Pembe ve mavi renklerle bezenmiş bir tablo mesela ya da turuncu bir yastık.

Salonunuzu süsleyebildiğiniz kadar süsleyin. Renkli, dekoratif tabaklar kullanın. Tek kişilik koltuklarınızı renkli ve desenli kumaşlarla kaplatın. Değişik şekillerde ve renklerde vazolar kullanın.

Basit, temiz ve davet edici bir ortam yaratın. Evinizi içinde rahat edebileceğiniz, huzur ve mutluluk bulabileceğiniz bir şekilde dekore edin. Parlak ve cüretkar bir salon yaratın. Canlı renkli ve büyük desenli koltuklar ya da halılarla dekorasyondaki cesaretinizi gösterin.

Açık renk koltuklarla başlayın. Sonra mavi, sarı, turuncu yastıklarla bezeyin. Mavi tonlarında perdeler ve turuncu renkli bir halı ile mutluluk saçan bir salon yaratın.

Bej, krem ve kahverengi renkler çok sıradan ve sıkıcı bir ortam yaratabilir. Kırmızı bir abajur, renkli tablolar ve yine kırmızı bir puf salonunuza canlılık katar.

Yorumlar | 0
üye profil