Onur Ödülü Sahiplerini Buldu

Onur Ödülü Sahiplerini Buldu

19. Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde Yaşam Boyu Onur Ödülleri, oyuncular Ediz Hun ve Perihan Savaş ile yapımcı Abdurrahman Keskiner'e verilecek.

Bu yıl 17–23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Uluslararası Altın Koza Film Festivali'nde, her yıl verilen ''Yaşam Boyu Onur Ödülleri'', bu yıl Türk sinemasının unutulmaz yıldızlarından Ediz Hun ve Perihan Savaş ile yapımcı Abdurrahman Keskiner'e, 17 Eylül Pazartesi günü yapılacak ''Açılış ve Onur Ödülleri Töreni''nde takdim edilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, festival kapsamında Hun, Savaş ve Keskiner'in filmlerinden oluşan seçkilerin, izleyiciyle buluşacağını ve sinema yazarı Burçak Evren'in yine bu üç isimle ilgili kitapları kaleme alacağını bildirdi. Haber ile ilgili metin girin!.Yarışmalara başvurular devam ediyorÖte yandan; festival kapsamındaki Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması ile Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması ve Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması'na başvurular devam ediyor.Yarışma yönetmeliklerine, başvuru formlarına ve festivalle ilgili diğer bilgilere altinkozafestivali.org.tr adresinden ulaşılabiliyor.Kaynak: Ntvmsnbc
Görüntülenme : 423 Güncelleme Tarihi: 14/07/2012 09:59:37
Yayınlanma Tarihi: 14/07/2012 09:55:36

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin