Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ofis için spor ayakkabı kombinleri!

Ofis için spor ayakkabı kombinleri!

İşte ofiste spor ayakkabı giymenin bir kaç yolu...

13.01.2016 11:55

Kumaş etekler

Kalem eteğiniz ya da a kesimli midi eteğiniz spor ayakkabı ile şahane gözükebilir! Yapmanız gereken ayakkabınızla kıyafetinizi bir noktada uyuşturmak. Örneğin; renk uyumu klasik kesimli etekleri spor ayakkabılarla giymek için kullanışlı bir tüyodur.

Siyah spor ayakkabılar

İş yerinde spor ayakkabı giymekten çekiniyorsanız, siyah bir çift spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Siyah spor ayakkabılar kıyafetlerinizle bütünleşir ve pek de dikkat çekmezler.

Beyaz spor ayakkabı 

Beyaz spor ayakkabılar da minimalist tarzı tamamlayan en güzel parçalardan biri... Özellikle kumaş pantolonların ve kalem eteklerin klasik havasını kırıp, kararında bir spor hava vermesiyle ofis stilinin vazgeçilmezleri arasına girebilir.

Blazer ve spor ayakkabıyı birlikte kombinleyin

Blazer ve spor ayakkabının uyumu harikadır ve eforsuz ofis şıklığı için bu ikiliden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Kot pantolonları blazer ve spor ayakkabıyla tamamlayabilir ya da kumaş pantolonları blazer ile kombinleyebilirsiniz.

Spor ayakkabıları elbiselerle giyin

Spor ayakkabıları tek parça elbiselerle de değerlendirebilirsiniz. Sade kesimli elbiseleri spor ayakkabılarla tamamlayın ya da canlı renklerdeki elbiseleri düz renk spor ayakkabınızla dengeleyin.

Yorumlar | 0
üye profil