Moda tutkunlarının tercihi

Moda tutkunlarının tercihi
Yayınlanma Tarihi: 06.10.2016 14:26 | Değiştirme Tarihi: 06.10.2016 14:26

İlham verici ikonik tasarımlar üreten Herschel, sonbahar koleksiyonuyla moda tutkunlarının tercihi olmaya devam ediyor.

Sırt çantasından cüzdanına kartvizitlikten spor çantasına kadar Herschel imzalı en güncel aksesuarlar ve en geniş ürün yelpazesi Apparel mağazasında sunuluyor. 

Kendi tarzını yaratan özgür ruhlara ilham veren Apparel, global aksesuar markası Herschel’ın en geniş sonbahar koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sundu. Tek renk çantaları, modern ve şık tasarımlı valizleri, kışlık kombinlerin en güzel tamamlayıcısı olan bereleriyle şehirli kadın ve erkeklerin sitiline yeni dokunuşlar katan Herschel, bu sezon da cool stillerin tutkusu olmaya devam edecek. 

Gelecek nesilden ilham aldı

Rahatlığı ve konforuyla sportif yaşam tarzını benimseyenlerin en çok tercih ettiği markalardan Herschel’ın gelecek nesilden ilham alınarak oluşturulan yeni koleksiyonunda markanın ikonik stillerinin rafine seçkisi sunuluyor. Herschel’ın yeni sonbahar koleksiyonunda pastel renklerin yanı sıra siyah, gri, beyaz, koyu mavi gibi her sezon hit renkler de kendine yer buluyor. 2009 yılında kurulan Herschel markası, çanta modelleri başta olmak üzere cüzdan ve şapka modelleriyle de öne çıkarak ürün yelpazesini ve serisini giderek genişletiyor. Klasik Herschel ürünlerinin günlük kullanım için yeniden dizayn edildiği sonbahar koleksiyonunda; inovatif materyaller, su geçirmez dış yüzeyle kaplı birinci sınıf deri ürünler, günlük hayatın olmazsa olmazı basic’ler dikkat çekiyor. Ayrıca; modaya her daim ilham veren Disney’in en yeni Herschel koleksiyonu da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

“Urban Culture” sloganıyla günümüz şehir hayatında ihtiyacımız olan farklı, kaliteli ve erişebilir fiyattaki ürünleriyle yeni bir alışveriş deneyimi sunan MUGO Distribution’ın perakende markası Apparel; Herschel’ın yanı sıra STANCE, RAINS, Native Shoes ve RVLT gibi dünyaca ünlü markaları da moda tutkularının beğenisine sunuyor.