Mart Ayı'nın Merakla Beklenen Filmleri

Mart Ayı'nın Merakla Beklenen Filmleri

Beyaz perde 2013 yılında da çok renkli. Mart ayının merakla beklenen pek çok filmi Warner Bros. imzasıyla vizyona girmek için gün sayıyor.

Beyaz perde 2013 yılında da çok renkli. Mart ayının merakla beklenen pek çok filmi Warner Bros. imzasıyla vizyona girmek için gün sayıyor. İşte o filmler...1 Mart - SUÇ ÇETESİ / GANSTER SQUADPaul Lieberman’ın aynı adlı eserinden uyarlanan 'Suç Çetesi' (Gangster Squad) ülkemizde sinemaseverlerle buluşmak için 1 Mart 2013'ü bekliyor. ‘The Gangster Squad’ filmi, 1949'da Los Angeles'ta bir mafya babasının hikayesini anlatıyor.Filmin başrolünde Sean Penn, Ryan Gosling, Josh Brolin, Nick Nolte ve Emma Stone gibi Hollywood'un ünlü yıldızları bulunuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.   1 Mart - HİTİTYA: MADALYONUN SIRRI Alman- Türk ortaklı Inka Investment Holding tarafından 5 milyon dolarlık bütçeyle finanse edilen ve Türkiye'nin İlk Türk Fantastik Çocuk Filmi olarak vizyona girmeye hazırlanan Hititya: Madalyonun Sırrı, Mart ayında sinemaseverlerle buluşuyor. Başrollerini Emir Berke Zincidi, Egemen Zincidi, Nehir Çağla gibi çocuk oyuncuların paylaştığı filmde; Gürkan Uygun, Ebru Cündübeyoğlu, Serra Yılmaz, Avni Yalçın, Deniz Özerman, Uğurkan Erez ve ünlü Alman oyuncu Bruno Eyron, gibi sinema sektörünün önemli isimleri rol alıyor. Anadolu topraklarında geçen Hititya Mitolojisinden yola çıkılarak anlatılan hikayede arkeolog bir babanın ve özel güçlere sahip bir annenin çocukları olan Alaz, Yaman ve Nehir'in; paralel bir evren olan Hititya'ya geçerek özel güçlere sahip olmaları ve annelerine kavuşmak için kötülükler dünyası efendisiyle savaşmaları anlatılıyor.   Haber ile ilgili metin girin!.   15 Mart - ÇANAKKALE: YOLUN SONU Genel Yönetmenliğini Serdar Akar’ın, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği Çanakkale Savaşı'nı konu alan “Çanakkale Yolun Sonu” filmi 15 Mart 2013 tarihinde Şehitleri Anma Haftası’nda bir ilki gerçekleştirerek başta Almanya, İngiltere, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, Azerbaycan olmak üzere 25 ülkeyle aynı anda vizyona giriyor. Savaş'ı bir askerin gözünden tüm gerçekliğiyle beyazperdeye aktaran filminin başrollerini Kurtlar Vadisi dizisinin fenomen karakteri Memati Baş'ı canlandıran Gürkan Uygun, İngiliz oyuncu Stephen Chance, Ben Warwick, Umut Kurt, Berrak Tüzünataç, ve Mahir Günşıray paylaşıyor.   Haber ile ilgili metin girin!.   22 Mart - DEV AVCISI JACK / JACK THE GIANT SLAYER (3D) Nicholas Hoult’ın başrolde olduğu “Jack the Giant Slayer” isimli 3D epik aksiyon ve macera filmini kıdemli film yapımcısı Bryan Singer yönetiyor. Filmde aynı zamanda Prenses Isabelle rolünde Eleanor Tomlinson; dolandırıcı Lord Roderick rolünde Stanley Tucci;  mahkûm Kral Brahmwell rolünde Ian McShane; devin lideri rolünde Bill Nighy; General Fallon ve saray koruması Elmont rolünde ise Ewan McGregor görülüyor. Film, genç bir çiftçinin farkında olmadan dünyamız ve korkunç dev ırkının dünyası arasındaki kapıyı açmasıyla asırlar sonra tekrar yeryüzüne çıkan devlerin, bir zamanlar kaybettikleri toprakları geri kazanmak istemeleriyle çıkan mücadeleyi konu ediniyor.   Haber ile ilgili metin girin!.   29 Mart - SELAM Dünyanın farklı ülkelerindeki Türk kolejlerinde görev yapan öğretmenlerin öyküsünün anlatıldığı ilk sinema filmi olan “SELAM” filmi 29 Mart 2013’te beyaz perdede izleyicisiyle buluşuyor. Yönetmenliğini Levent Demirkale’nin üstlendiği, senaryosunu ise Necati Şahin’in yazdığı “Selam” filminin başrollerini, Burçin Abdullah, Yunus Emre Yıldırımer ve Hasan Nihat Sütçü paylaşıyor. Dağıtımını Warner Bros’un yapacağı ve çekimleri Asya, Afrika ve Avrupa’da gerçekleştirilen “Selam” filmi, 3 kıtada ve 4 farklı ülkede çekilen ilk Türk filmi olma özelliğine sahip.   Haber ile ilgili metin girin!.
Görüntülenme : 2134 Güncelleme Tarihi: 02/02/2013 11:51:07
Yayınlanma Tarihi: 02/02/2013 11:49:37

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin