Lüks yaşam tarzıyla dikkat çeken Influencer Büşra Duran Gündüz Kimdir? İşte Biyografisi…

Sosyal medyada yaptığı kombin paylaşımlarıyla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyal medya fenomeni Büşra Duran Gündüz ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmeye başlandı. İnternette son günlerde en fazla aranan isimlerin başında gelen, Instagram’da hell0busra adıyla bilinen Influencer Büşra Duran Gündüz kimdir? Nerelidir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşındadır? Neden gündemde? Cevaplar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2022 19:19
Değiştirme Tarihi: 15.06.2022 19:19
Lüks yaşam tarzıyla dikkat çeken Influencer Büşra Duran Gündüz Kimdir? İşte Biyografisi…

Kısa zamanda 1 milyondan fazla takipçiye ulaşan Influencer Büşra Duran Gündüz lüks yasam tarzıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Büşra Duran Gündüz, kuşkusuz ki sokak stili fotoğraflarında en sık gördüğümüz, en renkli, en dinamik, feminen ve bir o kadar da eğlenceli karakterlerden biri. Neon renkleri, karakterli dokuları, dönem referanslarını ve yenilikçi kesimleri kendi gustosuyla yorumluyor, öne çıkan stili onu endüstrinin ayrıcalıklıları kulvarında konumlandırıyor.

29 Temmuz 1993 tarihinde dünyaya gelen ünlü Influencer 28 yaşındadır. Aslen Konyalı olup 2018 yılından beri Dubai’de yaşamını sürdürmektedir. Aynı zamanda 2018 yılından beri Gökhan Gündüz ile evlidir. Lüks yasam tarzı ve paylaşımlarıyla İngiltere’nin en prestijli ve köklü gazetesine haber olarak Türk ve Dünya basınının dikkatlerini üzerine çekmiştir. 

Influencer Büşra Duran Gündüz Dubai’deki ışıltılı yasam tarzını Instagram’da şu şekilde sergilerken göreceksiniz: Bir gün güne seyahat ettiği ülkelerdeki villasında yüzen kahvaltısıyla portakal suyunu yudumlarken, bazen lüks bir oteldeki köpük banyosunun kenarında elinde gazetesiyle keyif yaparken, bazen de havuz kenarında elinde kokteyl ile Paulo Coelho romanını okurken göreceksiniz Çok yoğun ve hızlı yaşamı olan Büşra Duran Gündüz, bir başka gün de helikopter turunu tamamladıktan sonra İngiliz Kraliyet ailesinden ilham alınan beş çayı partisinde çayını yudumlayıp kanepeleri yerken paylaştığı videolara şahit olacaksınız. 

Kıyafetlerinde kombinlediği eldiven ve şapkalarıyla adeta Fransız ruhunu paylaşımlarında yansıtan ünlü fenomen Büşra Duran Gündüz’ün takipçilerinin gönlünde taht kurmasına ve geniş kitlelere hitap etmesine şaşırmamak gerekiyor.

Sizler için Büşra Duran Gündüz’ün kısa bir biyografisini de çıkarmayı unutmadık, 

Doğum Tarihi: 29 Temmuz 1993
Yaşı: 28 
Okulu: Konya Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Mezunu
Mesleği: Influencer
Boyu: 1.63
Kilosu:55
Yaşadığı Yer: Dubai
Medeni Durumu: Evli                                                                                                                                                                                             
Eşinin Adı: Gökhan Gündüz

En Sevdiği Renkler: Gümüş ve Altın Rengi
Kullanmayı sevdiği en popüler aksesuarları: Şapka, gözlük ve eldiven
Göz ve saç rengi: Göz rengi yeşil, saç rengi platin sarısı
Hobisi: Seyahat etmek                                                                                                                                                                               
 

İlgili Sayfalar: Kadın