Lindsay Lohan'ın Başı Yine Dertte!

Lindsay Lohan'ın Başı Yine Dertte!

ABD'li ünlü film yıldızı Lindsay Lohan, bir kadına saldırıda bulunmak suçundan gözaltına alınarak mahkemeye sevk edildi.

ABD'li ünlü film yıldızı ve pop şarkıcısı Lindsay Lohan, New York kentindeki bir gece kulübünde bir kadına saldırıda bulunmak suçundan gözaltına alınarak mahkemeye sevk edildi.New York polisinden yapılan açıklamada, Manhattan'daki bir gece kulübünde meydana gelen olayda, tartıştığı bir kadına tokat atarak saldırıda bulunduğu gerekçesiyle Lohan'ın yerel saatle 04.00'te gözaltında alındığı bildirildi.

Haber ile ilgili metin girin!.Saldırıya uğrayan kadının durumunun tıbbi müdahale gerektirmediği belirtilen açıklamada, Lohan'ın üçüncü derecede fiili saldırıda bulunmak suçundan mahkemeye sevk edildiği kaydedildi.Sık sık başı derde girdiği bilinen Lohan, geçen Eylül ayında da, New York polisince yapılan bir soruşturmada ifadesi alınmıştı. Lohan bu olayda, New York'taki bir otelde bir adamın saldırısına uğradığını ileri sürmüş, ancak daha sonra sanatçıya saldırdığı iddia edilen kişi hakkındaki suçlamalar düşürülmüştü.
Görüntülenme : 409 Güncelleme Tarihi: 30/11/2012 10:48:08
Yayınlanma Tarihi: 30/11/2012 10:44:48

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin