Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Leonardo DiCaprio Kiminle Sevgili Olacağına Karar Veremiyor!

Leonardo DiCaprio Kiminle Sevgili Olacağına Karar Veremiyor!

Hollywood'un en çapkın isimlerinden biri olan Leonardo DiCaprio, Erin Heatherton ile yollarını ayırdıktan sonra iki sarışın güzelle birden görüşmeye karar vermiş!

23.02.2013 11:36

Hollywood'un en çapkın isimlerinden biri olan Leonardo DiCaprio, Erin Heatherton ile yollarını ayırdıktan sonra iki sarışın güzelle birden görüşmeye karar vermiş!Yakışıklı aktör Leonardo DiCaprio'nun ismi, Gisele Bündchen ile ilişki yaşadığı günlerden bu yana hep sarışın ve bebek yüzlü güzellerle anılıyor. Sevgililerini 20'li yaşlardaki kadınlardan seçen DiCaprio, son çıtır sevgilisi Erin Heatherton ile Ekim ayında ayrıldıktan sonra, kiminle ilişki yaşayacağına bir türlü karar verememiş.

Haber ile ilgili metin girin!.SAYISIZ KADIN ONUN PEŞİNDEIn Touch dergisi 38 yaşındaki aktörün şu anda hem oyuncu Margot Robbie (22), hem de manken Barbara Palvin (19) ile görüştüğünü yazdı. Dergiye konuşan ünlü oyuncunun bir arkadaşı, "Leonardo'nun nasıl kadınlardan hoşlandığını hepimiz biliyoruz. Sayısız kadın peşinde. Artık birinden birini seçmek zorunda bile hissetmiyor" diye konuştu. 
Yorumlar | 0
üye profil