Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kusursuz güzelliğin sırrı E vitamini

Kusursuz güzelliğin sırrı E vitamini

Güzellik için aldığımız kozmetik ürünlerin içlerinde de bulunan E vitamini , cildi yenileyerek erken yaşlanmayı önlüyor.

05.12.2016 15:43

Kusursuz güzelliğin sırrı E vitamini
Parlaklık, ışıltı veriyor.Bunların yanı sıra güçlü bir bağışıklık güçlendirici özelliğine sahip E vitamini düzenli kullanıldığında ömrü uzatmaya yardımcı.

E Vitamini Bakımından Zengin Besinler Neler?
Kurutulmuş fesleğen,

Kuru kayısı,

Yeşil zeytin,

Ispanak Buğday tohumu yağı ,

Fındık, Keten tohumu yağı,

Domates,

Mango ,

Brokoli,

Kivi.

E vitamini ile saçlarınızı canlandırın;
3 Yemek kaşığı susam yağı , 3 yemek kaşığı üzüm çekirdeği yağı , 3 E vitamini kapsülü ve 1 tatlı kaşığı tatlı badem yağı karışımı temiz saça masaj yapılarak uygulanır ve 30 dakika bekletilip durulanır. Bu maske saça hem canlılık hem ışıltı kazandırır.

E vitamini maskesi ile kırışıklıklara veda edin;

1 tatlı kaşığı kayısı yağı,5 damla arı sütü , 3 damla buğday yağı ve 1 adet E vitamin kapsülü (eczaneden temin edebilirsiniz) karıştırılır. Akşamları yatmadan önce kaz ayağı ve göz çevresine uygulanır. Kırışıklık ve derin izlerin azaldığını gözlemleyebilirsiniz.

E vitamini ile cildinizi yenileyin;

1 yemek kaşığı badem yağı, 1 yemek kaşığı jojoba yağı ve üzüm çekirdeği karıştırılır, içerisine 3 adet E vitamini kapsülü konulur. Bu karışımı yıkanırken ve nemlendirici olarak temiz teninize kullanarak cilt yenileme kürü olarak uygulayabilirsiniz.

Yorumlar | 0
üye profil