Kusursuz Bir Kış Banyosu İçin Tavsiyeler

Kusursuz Bir Kış Banyosu İçin Tavsiyeler
Yayınlanma Tarihi: 25.01.2019 11:39 | Değiştirme Tarihi: 25.01.2019 11:39

Kış banyosunu keyifli ve sağlıklı bir formüle dönüştüren tavsiyelerle, banyo alışkanlıklarınız değişecek.

BAKIM MASKELERİ
Kış banyolarını cilt bakım ünitesine dönüştüren bakım maskeleri, sıcak banyo ritüelleri ile bütünleşerek cildinizi şımartıyor. Sıcak duş ile yumuşayan ve gözeneklerin iyice açıldığı cilt, maskenin verdiği maddeleri emmeye hazır. Cilt maskesinin maddelerini özümseyen cilt, dıştan içe bakım ile canlanıyor ve yenileniyor.

KOKULU MUMLAR
Terapi etkisi gösteren kış banyosunun kompozisyonu kokulu mumlarla tamamlanıyor. İçinizi ısıtan hava ortamı da yumuşatıyor. Bedensel ve zihinsel dinlenmeyi sağlayacak olan aromaterapik mumlar, hem fiziki hem de ruhi arınmayı sağlıyor.

BANYO YAĞLARI
Kış banyosunun olmazsa olmazlarından olan banyo yağları, kuruyan ciltler ve yorgun düşen bedenler için canlandırıcı etki oluşturuyor. Nemlendirici etkisiyle ve rahatlatan yapısıyla ciltleri şımartan banyo yağları, kokusu ile dinlendirici etki oluşturacak.

ÖZEL SABUNLAR
Kış mevsiminin olumsuz hava koşullarında hassaslaşan cilt için özel ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Cildi temizleyici ve rahatlatıcı özel sabunlar kullanılarak kış banyosu işlevsel hale gelecek. Cildi rahatlatıcı özelliği olan sabunlarla vücudunuza gerekli özeni gösterebilirsiniz.