Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kristen Yine mi Aldattı?

Kristen Yine mi Aldattı?

Geçtiğimiz yaz evli yönetmen Rupert Sanders'la yakalanan ABD'li oyuncu Kristen Stewart, önceki gün yine Los Angeles'ta Sanders'a benzeyen bir adamın otomobiline binerken görüntülendi.

25.04.2013 12:48

Geçtiğimiz yaz evli yönetmen Rupert Sanders'la yakalanan ABD'li oyuncu Kristen Stewart, önceki gün yine Los Angeles'ta Sanders'a benzeyen bir adamın otomobiline binerken görüntülendi.'Twilight' serisiyle şöhrete kavuşan Kristen Stewart ve Robert Pattinson aşkı, Stewart'ın yönetmen Rupert Sanders ile yakınlaşması nedeniyle bitme noktasına gelmişti. Ancak Stewart, kariyeri için ünlü yönetmen ile ilişkisini sonlandırmıştı. Pattinson'ın seyahate çıktığını yazan gazeteler, Stewart'ın yine "kaçamak" yaptığını öne sürdü. 2 çocuk babası Sanders önce evliliğini kurtarmaya çalışmış ancak geçen ocakta model eşi Liberty Ross'a boşanma davası açmıştı. Pattinson ise Stewart'ın ihanetini affetmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.İNANILMAZ BİR ÇEKİM VARBu ilişkiyi sonlandırdıktan sonra sevgilisi Robert Pattinson'a geri dönen Stewart'ın, yeniden Sanders ile görüşmeye başladığı konuşuluyor! Geçtiğimiz günlerde bir gece kulübü çıkışı fotoğrafları çekilen ikili hakkında yakınları, şu yorumu yapıyor: "Kristen ve Rupert'in arasında inanılmaz bir çekim var. Rupert boşanarak onunla ilgili ne kadar ciddi olduğunu herkese gösterdi. İkisi bir gün bir araya gelecek." 
Yorumlar | 0
üye profil