Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kış için dekorasyon önerileri!

Kış için dekorasyon önerileri!

Kış için dekorasyon yapmak isteyenler ve kış aylarında evlenerek yeni bir ev dekorasyonu yapacaklar ev dekorasyonunda kışın modasını merak ediyorlardır...

04.01.2016 12:50

Bu kışın modası biraz country dekorasyonu andırıyor.

Soğuk, rüzgarlı ve karlı günlerde içinizi ısıtacak bir evinizin olması evden çıkamadığınız günlerde işinize çok yarayacaktır.

Ahşap renklerinin sıcaklığı, kahverenginin tonları, kehribar rengi, kiremit rengi ve koyu griler, doğal yeşiller ile birlikte kullanılıyor. Duvarlarda kahve, kiremit ve koyu gri tonlarında boyaları görürken, koltuklar kareli kumaşlarla kaplanıyor. 

Bu kış yatakların ve koltukların üzerinde tüylü peluşlar ve el örgüsü battaniyeler görüyoruz. Yerlerde tüylü halılar, şömine önlerinde klasik hayvan postları yerlerini aldı. Ahşap hemen her yerde yerini aldı; tavan süslemelerinde, duvar kaplamalarında ve mobilyalarda ahşabın sıcak tonlarını görüyoruz. Sıcak renklerin koyu tonlarını uyum içinde kullanabilirsiniz.

Açık renkli bir odanız varsa halı, yastık ve örtüleri bu renkler ile seçerek kışa hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Eğer şömineniz varsa yakmaktan çekinmeyin. Yaydığı sıcaklık kadar yarattığı görüntü ile de içinizi ısıtmaya yetecektir.

Yorumlar | 0
üye profil