Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Katy Ex Aşkı İçin Beni Kullandı'

'Katy Ex Aşkı İçin Beni Kullandı'

Ünlü şarkıcı Katy Perry ile yakınlaşan oyuncu Robert Pattinson, Perry'nin eski sevgilisi John Mayer'e dönmesi üzerine yıkıldı.

01.07.2013 14:44

Ünlü şarkıcı Katy Perry ile yakınlaşan oyuncu Robert Pattinson, Perry'nin eski sevgilisi John Mayer'e dönmesi üzerine yıkıldı. Yakın çevresine kendisini 'kullanılmış' hissettiğini söyledi.'Alacakaranlık' serisinin yıldızı Robert Pattinson, geçtiğimiz yaz kendisini yönetmen Rupert Sanders'la aldatan Kristen Stewart ile ilişkisini geçen ay noktalamıştı. Bu ayrılığın ardından Pattinson, ünlü şarkıcı Katy Perry ile yakınlaştı. Ancak günler sonra Perry, eski sevgilisi John Mayer ile barıştı. Pattinson'ın kalbi, Kristen Stewart'ın ihanetinin ardından bir kez daha kırıldı. İkilinin arkadaşları, Pattinson'ın uzun yıllardır dost olduğu Perry'ye karşı her zaman 'bir şeyler' hissettiğini söylüyor.

Haber ile ilgili metin girin!."ROBERT'IN KALBİ KIRILDI"Perry ile Pattinson'ın yakın çevresi, ikilinin kısa süren yakınlaşmasının perde arkasını şöyle anlattı:"Onları başbaşa gören herkes, "Sevgililer mi acaba?" diye düşündü.""Robert, Katy'nin eski sevgilisiyle buluştuğunu öğrenince, kendisini kullanılmış hissetti. Katy'nin onu John'un ilgisini çekmek için kullandığını düşündü.""Katy ve Robert'in arasında inkar edilmez bir çekim vardı. Robert ne zaman içse, Katy'ye ondan etkilendiğini söylerdi.""Katy, Robert'ın çekici olduğunu düşünse de fazla 'iyi' buluyordu. Çünkü onun ilgisini 'kötü çocuk'lar çekiyor.""Robert'ın kalbi kırıldı. Onu evinde tek başına bira içerken gördüm. Çok umutsuz görünüyordu." 
Yorumlar | 0
üye profil