Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kahkül saç modeli kimlere yakışır?

Kahkül saç modeli kimlere yakışır?

Bir genç kızın ve hanımın dış görünümünde en belirgin özellik saçlarıdır. Kahkül bazı yüzlere güzellik katarken bazı yüzleri de karanlıklara gömer.

15.11.2016 11:48

Kahkül saç modeli
Kahkül çoğu insan için çoğunlukla özenilen ve yine çoğunlukla yapılamayan, bir kere ayarını tutturduğunuzda vazgeçemediğiniz, sizi olduğunuzdan genç gösteren, gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkartan bir saç modeli.

Kahkül saç modeli kimlere yakışır?
Genç kızlar giyimine ve dış görümüne çok önem verirler. Bir genç kızın ve hanımın dış görünümünde en belirgin özellik saçlarıdır. Saçların kesimi ,rengi ve biçimi güzelliğe ayrı bir hava verir.

Kahkül bazı yüzlere güzellik katarken bazı yüzleride karanlıklara gömer. Alnı dar olanlar bunu gizlemek için tepeden itibaren başlayıp, kaşların üzerine inen,bir kahkül bırakabilirler. Elmacık kemikleri çıkık yüzlere kahkül çok iyi gider. Üçgen yüzler de kahküllü saçlarla çok zarif görünürler. Uzun yüzler, şayet çene kemikleri fazla geniş değilse kahkülden yararlanarak daha kısa görünebilirler. Kahkül dikkatleri burun üzerine çekeceğinden fazla iri ve sivri burunlara kahküllü saç hoş olmaz. Küçük ve kalkık burunlar için kahkül çok yakışan bir saç şeklidir.

Yorumlar | 0
üye profil