İlkbahar-yaz özel: Renkli farlar!

İlkbahar-yaz özel: Renkli farlar!

Önümüzdeki bahar ve yaz aylarında göz makyajımızda hangi renkleri daha çok kullanacağız? Hepsi haberimizde...

Mavi
Önümüzdeki sezon göz makyajında en çok plana çıkan renk kesinlikle mavi rengi olacak! İster eyeliner'da kullanın, ister göz farında, bu ilkbahar ve yaz maviyle bakışlarınıza tazelik ve canlılık katabilirsiniz. Canlı turkuaz maviden, gece mavisine kadar mavinin her tonu (tabii ki kıyafetlerinle de uyumlu olmalı!) önümüzdeki sezonun öne çıkan renkleri! 

Kırmızı
Önümüzdeki sezonlarda en sık karşılaşacağımız renklerden biri de kırmızı. Moda Haftaları'nda, podyumlarda da çok sık gördüğümüz kırmızının koyu ve açık tonları, göz farında da kullanıldı. Eğer siz de gözlerinizde farklı ve gizemli bir efekt oluşturmak istiyorsanız kırmızı ve tonlarındaki göz farlarından yararlanabilirsiniz.

Pembe
Taze, romantik ve oldukça kadınsı görünen pembe göz farı sıcak havaları karşılamak için ideal! Renk otoritesi Pantone'nin 2016 renklerinden seçtiği renklerden biri soluk pembe olduğuna göre ''trendy'' bir renk diyebiliriz. Pembe esintili göz makyajı için; pembe göz farınızı göz kapaklarınıza uygulayıp kirpik diplerinizi siyah göz kalemi ile çerçeveleyin ve birkaç kat maskara ile harika bir görünüme imza atın!

Metalik etki
Metalik bitişli, ışıltılı görünen göz farları Moda Haftaları'nda da çok sık karşımıza çıktı. Gizemli bir görünüm için metalik, ışıltılı eyeliner kullanabilir, daha yoğun bir görünüm için ise metalik göz farından yararlanabilirsiniz.

Görüntülenme : 518 Yayınlanma Tarihi: 31/03/2016 17:16:29

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin