Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İkizler burcu kadınını tanıyın!

İkizler burcu kadınını tanıyın!

Stabil olmaktan hoşlanmayan, çok hareketli, davranışları ani değişiklik gösteren İkizler burcu bu özelliğini hızlı hareket eden Merkür gezegeninden alır.

24.12.2015 12:16

Genel durum ve aşk hayatı

Anlaşılması zor, tutkulu, çok cazibeli ve çok yönlü kadınlardır. İkizler burcu erkeğine göre daha hırslı ve sabırlıdır. Hedefine uzun vadede de olsa ilerlemeye devam eder. Uzun süreli ilişkileri genellikle büyük bir aşkla başlayıp sonradan o kadar da sevmediğini fark etmesiyle sona erer ancak zaman zaman çok problemli davranışları olduğu için terk edilebilir de. İkizler burcu kadını genç yaşta evlenmeye yatkın bir özelliğe sahiptir. Kendini çözmeye çalıştıkça düğümlenen bu kadın zamanla kendini bulur ve isteklerinin netliğini kavrayabilir çünkü kendini gerçekten tanıdığı zamana kadar aldığı çoğu karar illüzyondur. Birini elde etmek istiyorsa zeka ve cazibesini kullanmaktan hiç çekinmez, kendisini başkalarından bir adım öne çıkaracak ne varsa yapmaya gayret eder. Zaman zaman hırsı yüzünden başına iş açılsa da bundan kolay kolay ders almazlar. Genellikle sevgisi ve hayranlığı karışıktır ve bir erkeği iyice ölçüp tarttıktan sonra öncelikle niteliklerine aşık olur.

Herhangi bir vasfı olmayan, zeki olmayan ve kelimeleri iyi kullanamayan bir erkekle ilgilenmesi zordur. Birinden uzaklaşmaya başladığı zaman iğneleyici sözlerle onu aşağılaması ve kırması genel bir özelliğidir çünkü onun aradığı erkek hiçbir zaman iğneleyemeyeceği, en ufak küçük görmede bile çantasını toplayıp uzaklaşacak sağlamlıkta ve dolayısıyla kaybetmekten korkulacak biridir. Merhametli ve uyumlu olan ikizler burcu kadını genellikle paralı erkekleri öncelikli olarak tercih edecektir çünkü istediği yaşama kavuşması için para da gereklidir. Kendini çok sevdiği için en iyisini hak ettiğini ve dolayısıyla da parası daha fazla olanı seçme lüksü bulunduğunu düşünür. Ancak gerçekten çok sevmişse parayı ikinci plana düşürebilir yahut partnerinin artık parasının olmaması durumuna uyum sağlayabilir. Yetenekli, güzel huylu ve cazibeli davranışları başkaları tarafından kıskanılır, buna partneri de dahildir. Çünkü genel olarak zarif ve ince hareketleriyle hayran olunan ikizler burcu kadını güzel olmasa da bu özellikleriyle en beklenmedik erkekleri elde edebilecek bir yapıya sahiptir.

Evine ve çocuklarına iyi bakacak ve sahiplenecek kadınlardır ancak ev hayatını genellikle hızlıca evdeki işlerini bitirip kendiyle ilgilenmek şeklinde geçirir çünkü uzun uzadıya vakit kaybı gibi gördüğü işleri yapmak yerine hiçbir hobisi yoksa televizyon izleyerek, dedikodu ya da bakım yaparak vakit geçirmeyi yeğler.

İş hayatı

İş hayatına en çok önem Zodyak kadınları arasında ikizler burcu gelir. Çünkü topluma dönük ve faydacı yapılarını ancak iş-konum-para ekseninde var edebileceklerine inanırlar. Büyük bir eve sahip olmak, her tarafını farklı döşemek gibi emelleri olduğundan paraya çok ihtiyacı vardır bunun yanında mesleki ün ve toplumsal saygınlık da önemlidir. Erkeğinin aksine İkizler burcu kadını sevmediği bir işte, sevmediği insanların yanında kurumsal şartlar onu mutlu ettikçe çalışabilir. Çünkü ikizler burcu kadını işyerinden çıktığı vakit işini geride bırakabilir ve tamamen değişir. Artık sosyal hayattadır ve ona göre davranır. İş hayatından daha yükse konuma ulaşmak için daima daha çok bilgi edinmeye çalışır ve kendini geliştirir. Genellikle iletişim gerektiren ve insanlarla bire bir muhatap olunan işlerde çalışırlar.

Sosyal hayat

İkizler burcu kadını da gezmeyi eğlenmeyi sever ve uzun yolculuklardan keyif alır. Erkeğinden farklı olarak kolay karar değiştirip sürekli yolculuk planlarını farklılaştırmaz bu konularda kesinlikle kendini riske atmaktan hoşlanmaz. Adrenalin sporu yapacağı yer bile önceden belirli planlıdır. Arkadaşlarıyla olmaktan keyif almasına karşın hiç tanımadığı topluluklarda bulunmaktan da keyif alır çünkü kalabalıklarda hayran kitlesi edinmek onu mutlu eder. Zaman zaman karamsarlaşır ve arkadaşlarına ihtiyaç duyar o zamanlarda arayacak bir arkadaşı daima vardır. Ruh haline göre değişen eğlence stili bu hava kadını bir gün derin dalış yaparken ertesi gün tombala oynar, bambaşka bir gün çılgın gibi dans ederken diğer gün okuma toplantısına katılır ve arkadaşları onun çok yönlülüğünü daima takdir eder ve kıskanırlar.(kshamastroloji)

Yorumlar | 0
üye profil