Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Hızlı ve Öfkeli 6'dan Türkiye'ye Özel!

Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast and Furious 6) filminin Türkçe ana afişi yayınlandı. 'Tüm Yollar Buraya Çıkar' sloganının dikkat çektiği afişte tüm kadroyu görüyoruz.

03.05.2013 12:41

Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast and Furious 6) filminin Türkçe ana afişi yayınlandı. 'Tüm Yollar Buraya Çıkar' sloganının dikkat çektiği afişte tüm kadroyu görüyoruz.Hız yarışları üzerine kurulu, dünya çapında gişe rekortmeni seri yeni kıtasına taşınıyor. ‘Hızlı ve Öfkeli 6’ ile tekrar dönen ünlü yıldızların bulunduğu oyuncu kadrosunda baş rolleri Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson paylaşıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.Bugüne kadarki en riskli macera için yeniden bir araya gelen Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Chris “Ludacris” Bridges ve Elsa Pataky’ye Badass dizisinden Luke Evans ile Gina Carano da katılıyor.Dom (Diesel) ve Brian’ın (Walker) nüfuzlu bir kişinin imparatorluğunu yıkıp, ekiplerini 100 milyon dolarla bıraktığından beri kahramanlarımız tüm dünyaya yayılmıştır. Ama evlerine dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşayacak olmaları hayatlarını yarıda bırakmıştır. Bu arada Hobbs (Johnson) 12 ülkede, ölümcül yetenekleri olan paralı sürücülerden oluşan bir organizasyonu takip etmektedir. Takımın beynine (Evans) yardım eden acımasız ikinci başkan, Dom’un öldüğünü düşündüğü aşkı Letty’dir (Rodriguez). Suçlu takımını durdurmanın tek yolu onlara sokakta üstün gelmektir. Bu nedenle Hobbs, Dom’dan en seçkin takımını Londra’da toplamasını ister. Böylece evlerine dönebilecekler ve ailelerini yeniden bir araya getirebileceklerdir. Haber ile ilgili metin girin!.Hızlı ve Öfkeli: Rio Soygunu’nun dünya çapındaki gişe başarısının üstüne inşa edilen, aksiyonu, akrobasiyi ve hikayeyi daha da yükseklere çıkaran ‘Hızlı ve Öfkeli 6 6’ filmiyle yönetmen Justin Lin dördüncü kez kamera arkasına geçiyor. Kendisine, yapımcı Clayton Towsend’in seriye yeniden katılmasını memnuniyetle karşılayan tecrübeli yapımcılar Neal H. Moritz ve Van Diesel da destek veriyor.Film 24 Mayıs 2013'te vizyona girecek. Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil