Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Hangi burç balayını nerede geçirmek ister?

Hangi burç balayını nerede geçirmek ister?

Burçlara göre balayı ve düğün hediyesi istekleri...

20.05.2016 16:01

Koç 
Koç kadını eğlence, çılgınlık, heyecan ister... Düğünün de en az hayatı kadar heyecan verici olması ve ayaklarını yerden kesmesi gerekir. 

Hayalindeki balayı: Afrika’da lüks bir safari veya alışverişten uzak olmayan bir kumsal tatili. 

Düğün hediyesi: Koç kadınına asla bir tava hediye etme cesareti göstermeyin! İç çamaşırı, gecelik gibi eğlenceli alternatifler hoşuna gider. 

Boğa 
Boğa kadını karanlık, mumlarla ve çiçeklerle süslü bir ortam tabii biraz da romantizm olan bir yerde evlenmek ister. 

Hayalindeki balayı: Okyanusta açılan lüks bir gemi seyahati veya teknolojiden uzak bir mağarada balayını geçirmek ister. 

Düğün hediyesi: Boğa kadınları iyi stoklanmış mutfaklardan hoşlanır. Bu yüzden ona düğün hediyesi olarak her şeyden iki tane alın. 

İkizler 
Müziği, dansı ve egzotik kokteylleriyle adından söz ettirecek tam bir parti şeklinde bir düğün ister. 

Hayalindeki balayı: Bir İkizler kadını için nerede olduğundan çok, ne kadar rahat ettiği önemlidir. Dolayısıyla, rahat edeceği, hizmette kusur edilmeyen lüks bir tatil köyü onun balayı hayalidir. 

Düğün hediyesi: Düğün hediyesi olarak onlara dijital kamera veya fotoğraf makinesi alabilirsiniz. 

Yengeç 
Yengeç kadını geleneksel olanı sever. Bir kır düğünü tam yengeç kadınına göredir. 

Hayalindeki balayı: Yunanistan’da pembe bir villada kalp şeklindeki yataklar Yengeç kalplerini ısıtacak bir balayı hayalidir. 

Düğün hediyesi: Yengeç kadınına düğün hediyesi olarak yumuşak beyaz keten çamaşırlar, ince işlenmiş masa örtüleri, sofra takımı, kristal şarap bardakları alabilirsiniz. 

Aslan 
Öncelikle medyayı bu düğünden haberdar etmek gerekir! Daha sonra iyi bir misafir listesiyle güzel bir gösteri hazırlanmalı. Yemekli gösterişli düğünlerden haz duyar. 

Hayalindeki balayı: Aslan kadınının balayı hayali sadece çılgın bir romantik değil, aynı zamanda cömerttir de... Romantik ve lüks bir tatil köyü, Aslan kadınını mutlu etmek için yeterlidir. 

Düğün hediyesi: Tibet’ten el işlemeli altın Buda veya ağaç evde yaşayan küçük öksüz bir çocuğun yaptığı ince işlemeli broşürler düğün hediyesi için idealdir. 

Başak 
Gerçek şu ki bir Başak burcu için hiçbir şey yeteri kadar mükemmel değildir. Ancak basit bir düğünle, hata yapma olasılığı azalabilir. 

Hayalindeki balayı: Başak kadını balayını 5 yaşından beri düşündüğü için tavsiye vermek anlamsız olacaktır. 

Düğün hediyesi: İster inanın, ister inanmayın fakat Başak kadını düğün hediyesi olarak bir çim biçme makinesi bile alsanız mutlu olacaktır. Pratik eşyalar alın, gösterişli ürünlerden uzak durun. 

Terazi 
15 kişinin davetli olduğu sahil kasabasında gerçekleşen sakin, sıcak ve samimi bir düğün... 

Hayalindeki balayı: İtalyan tarzı evlerde şampanyalı brunchla geçirilen bir balayı Terazi kadınına göredir. 

Düğün hediyesi: Terazi kadınına düğün hediyesi olarak çiçek veya kartpostal gönderin. Hediye yerine bağışta bulunabilir ve bunu bilmesini sağlayabilirsiniz. 

Akrep 
Bir Akrep kadını düğününü içgüdülerini paylaşmak ve kendini daha iyi tanımlamak için bir fırsat olarak görür. 

Hayalindeki balayı: Banyo, yatak, siyah saten çarşaflar... Yanında eşi olduğu sürece balayında nerede olduğunu farketmez bile... 

Düğün hediyesi: Akrep kadınına düğün hediyesi olarak ilginç, heyecan verici bir hediye verin. Örneğin 2 saatlik bir masaj terapisi. 

Yay 
Resmi törenler yay kadınlarına göre değildir. Büyük bir parti düzenlenebilir. 

Hayalindeki balayı: Yay kadınının balayı hayali tırmanabileceği bir dağ veya beraber yüzebileceği bir yunusun olduğu yerdir. Zoru ve orijinali sever. 

Düğün hediyesi: Yay kadınına düğün hediyesinin ne olacağı önemli değildir. Önemli olan sevgi ile verilmesi... Aklınıza bir şey gelmediyse, oyuncak hayvan veya bir spor eşyası olabilir. 

Oğlak 
Sade, muhafazakar ve ruhani bir düğün. Oğlak kadını, eski adetlere sıkı sıkıya bağlıdır. 

Hayalindeki balayı: Oğlak kadınının balayı hayali güzel, yeşillikle dolu, sessiz ve denize yakın olan herhangi bir yerdir. 

Düğün hediyesi: Oğlak kadınını mutlu etmek istiyorsanız, mutlaka gümüşçüye uğrayın. Gösterişli olmadıktan sonra bayılacaktır! 

Kova 
Farklı ve devrimci bir düğün ister kova kadını. Belki bir sirk çadırında veya boş bir yüzme havuzunda... 

Hayalindeki balayı: Kova kadınının balayı hayali eşine bağlıdır. Eşi ne yapmak isterse onu yapacaktır; bu konuyla ilgilenmediği için değil, her konu ilgisini çektiği için! 

Düğün hediyesi: Kova kadınına yeni çıkan bir kitap, web tasarımı veya ilginç tasarımlı cep telefonlarını düğün hediyesi olarak alabilirsiniz. Teknoloji Kova kadınının en büyük ilgi alanlarından birisidir. 

Balık 
Şiirlerin okunduğu, renkli renkli çelenklerin kabul edildiği romantik bir düğün Balık kadının hayalidir. 

Hayalindeki balayı: Rüzgarda uçuşan saçlarının eşi tarafından okşandığı, birbirlerine öpücükler gönderdikleri en az düğün kadar romantik bir balayı. Balık kadını için balayı tutkulu bir aşktır... 

Düğün hediyesi: Balık kadını pratiktir ve pratik bir kadın her zaman kullanabileceği hediyeler almayı sever. Bir seyahat çantası mükemmel olacaktır. 

Yorumlar | 0
üye profil