Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Geçimsiz ve sinirli eşlerinizin düzelmesi sizin elinizde

Geçimsiz ve sinirli eşlerinizin düzelmesi sizin elinizde

Eşlerle tartışmak, kavga etmek sanıldığı kadar kötü bir şey değildir. Tartışmalısınız ki mutlu günlerinizin değerini bilesiniz.

25.10.2016 11:07

Geçimsiz ve sinirli eşlerinizin düzelmesi sizin elinizde
 Evet hanımlar, bir çoğumuzun en takılıp kaldığı konudur sinirli eşler. Herhangi bir şeye öfkelendiklerinde gözü hiçbir şeyi görmeyen erkeklerinizin sinirini yatıştırmak tamamiyle sizin elinizde. Unutmayın ki her ne kadar saklamaya çalışsalar da erkekler ana kuzusudur ve bir kadının şefkatine her zaman ihtiyaç duyarlar.

 Eşlerle tartışmak, kavga etmek sanıldığı kadar kötü bir şey değildir. Hatta ilişkinin arada böyle tartışmalar olmasına ihtiyacı bile vardır. Tartışmalısınız ki mutlu günlerinizin değerini bilesiniz. Kavga gürültü olmadan mutluluğun kıymeti bilinmez.

Sinirli eşler nasıl sakinleştirilmeli;
 Erkeklerin en şikayetçi olduğu konu kadın dırdırırdır. Kavganın şiddeti ne olursa olsun fazla konuşmamaya, konuşurkende ses tonunuzun sakin olmasına dikkat etmelisiniz. Eşiniz sinirliyken fazla üstelemek yerine bırakın biraz kendiyle kalsın,sakinleşmesini bekleyin. Sinirliyken konunun üzerine gitmeniz onu daha çok kızdıır ve sesinin daha çok yükselmesine neden olur. 

 Anlayışlı olun düşünceleriniz onunla farklı olabilir ama saygı gösterip anlamaya çalışın ve bunu ona hissettirin. Sıcacık gülümsemenizi, pozitif enerjinizi eksik etmeyin. Bunları yaptıktan sonra göreceksiniz ki siniri fazla uzun sürmeyecek ve gelip size sarılacaktır.

Yorumlar | 0
üye profil