Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Erkeklerin kadınlarda beğendiği 5 şey!

Erkeklerin kadınlarda beğendiği 5 şey!

Erkekler kadınlarda güzellik ister ancak yapay bir güzellikten ziyade doğallığı tercih ederler...

08.01.2016 13:30

Tırnaklar

Uzun tırnaklar çoğu bayanın vazgeçilmezidir. Aynı şekilde rengarenk ojeler bu uzun tırnaklardan hiç eksik olmaz. Ancak erkeklerin bir çoğu uzun tırnaktan hoşlanmamakta hatta nefret etmektedir. Aynı şekilde rengarenk ojeleri de çekici bulmayan erkekler daha doğal ve bakımlı elleri görmeyi tercih ederler. Bu nedenle uzun tırnaklar yerine daha normal bir uzunlukta tırnaklar tercih edebilirsiniz. Çok renkli ve çok koyu renkli ojeler yerine daha soft renkler tercih edebilir veya erkekler tarafından da sevilen stil french manikürü uygulayabilirsiniz.

Saç

Uzun saçlı bayanlar erkeklerin her zaman daha fazla dikkatini çekmiştir. Kendi kısa saçlarının sıradanlığına inanarak bayanlardaki uzun saçlar onlar için her zaman estetik ve şıktır. Ancak yine de sıkı topuzlar ve sıradan at kuyrukları erkeklerin hoşuna gitmemektedir. Saçlarınızı açık bırakmanız, balık sırtı gibi düzenli, onlara değişik gelecek yöntemlerde örmeniz, doğal su dalgalı şekilde kullanmanız onların hoşuna gidecektir.

Giyim

Yanlarında şık bayanlar görmek isteyen erkekler gereksiz ayrıntılardan ve abartılı kıyafetlerden hoşlanmazlar. Aynı zamanda uygun olmayan ortamlarda gereksiz dekolteler de onları oldukça olumsuz etkilemektedir. Daha rahat ve şık giyinen bayanlar günlük hayatta daha çok dikkatlerini çekmektedir. Rahat ve şık bir ayakkabı, seksi bir topuklu ayakkabıdan daha şık gelebilir onlara. Bu nedenle daha rahat kıyafetlerle şık olmaya özen gösterin.

Saç 

Her zaman doğallıktan yana olan erkekler bayanların ten rengine göre saçlarını boyamaları gerektiğini düşünürler. Sarışın olmayan bayanların saçlarını sarıya boyaması estetiklikten çok iticilik yaratabilir. Aynı şekilde abartılı ve dikkat çekici renkler hoşlarına gitmeyecektir. Doğal sarışınlarda açık renkler, siyah saçlar, kahverengi saç renkleri onlar için daha estetiktir.

Koku

Erkekler için önemli bir unsurdur bayanların kokusu. Parfüm kokusundan etkilenen erkekler güzel kokan kadınların adeta etkisi altına girerler. Parfüm kokusunun yanında ilginç bir şekilde, saçtan dağılan şampuan ve vücuttan yayılan duş jelleri ve losyonlarının kokusunu almak isterler. Bu kokular erkekleri etkileyen önemli noktalardır.(mahmure)

Yorumlar | 0
üye profil