Erkekler evliliğe nasıl ikna edilmeli?

Erkekler evliliğe nasıl ikna edilmeli?
Yayınlanma Tarihi: 08.11.2016 15:48 | Değiştirme Tarihi: 08.11.2016 15:48

Erkekler kadınlara göre evlilik fikrine daha soğuk bakarlar. Hal böyle olunca erkekleri evliliğe ikna etmek kadınlara düşüyor.

Erkekleri evliliğe ikna etme yolları?

Erkekler kadınlara göre evlilik fikrine daha soğuk bakarlar. Bunun nedeni sorumluluk almaktan çekinmeleridir. Evlendikten sonra hayatlarının kısıtlanacağını ve hiç birşeyin eskisi gibi olmayacağını düşünürler. Erkekler evcilleşmekten korkuyorlar. Hayatlarının monoton olacağını düşünüyorlar. Hal böyle olunca erkekleri evliliğe ikna etmek kadınlara düşüyor. Erkeklere evlilik konusunda baskı yapmayın, kendi davranışlarınıza özen gösterin kendisi zaten size gelecektir.

Kendinizi sevin ve mutlu olun;

Düşünün, siz olsanız sizinle evlenir miydiniz? Eğer mutlu bir insan değilseniz sevdiğiniz adamı da mutlu edemezsiniz. Kendinizi analiz edin ve sevmediğiniz yönlerinizi değiştirin.

Doğal olun;

İster inanın ister inanmayın, onun sizi daha çok istemesini sağlamanın yollarından biri doğallıktan geçiyor. Daha az saç ürünü kullanın, deli gibi makyaj yapmayın. Erkekler kadınlarının kendileri için hazırlanmalarına bayılır ama daha doğal olabileceğiniz ortamlarda bu fırsatı kaçırmamalısınız. Bırakın sizi olduğunuz gibi, en doğal halinizle de görsün. Çünkü beraber yaşamaya başladığınızda sizi her halinizle sevecek bir erkeğe ihtiyacınız var. Evlenmeden önce beraber kalacağınız ve sık vakit geçireceğiniz için doğal hallerinizi görmek onunda hakkı.

Kendinize güvenin;

Kendinizden emin olur ve her şeyle mücadele edebilecek yapınızı belli ederseniz onun dikkatini çekersiniz. Erkekler, kendine güvenen kadınlara saygı duyarlar ve kendilerini ayrıcalıklı hissederler.

İltifat edin ve gururunu okşayın;

Kötü zamanlarınızda onu azarlamayın. İşten çıkarılmışsa bile onu övün. Ona elinden gelenin en iyisini yaptığını söyleyin. Fırsat buldukça ona tatlı sözler söyleyin.

Pozitif olun;

Sinirli ve agresif bir tarza bürüneceğinize mizahi tarafınızı ön plana çıkarın. Negatif olmaktan kaçının.

Gülücükler saçın;

Yaşadığınız ve onunla beraber olduğunuz için mutlu olduğunuzu gülümsemenizden anlayacaktır. Erkekler gülümseyen kadınları çekici bulurlar. Duygularınızın yüzünüze yansıması onu eritecek ve tüm kuşkularından arındıracaktır.

Evlilik delisi görünmeyin;

Her buluşmada konuyu sürekli evliliğe getirmeyin. Bu konuyu sürekli gündende tutarak erkeği ürkütür kendinizden uzaklaştırırsınız. Erkekler, evlilik sorumluluğunu kolay almaz. O kararsızlığında bir de sen üzerine gidersen evlilik fikrinden iyice soğur.