Erkeğin aldattığı nasıl anlaşılır?

Erkeğin aldattığı nasıl anlaşılır?
Yayınlanma Tarihi: 29.09.2016 10:53 | Değiştirme Tarihi: 29.09.2016 10:57

Bir erkeğin aldattığını anlamak hiç zor değil.Aldatılmak kadınların bir ilişki yaşarken, karşılaşmaktan en çok korktukları konudur.

Erkeğin aldattığı nasıl anlaşılır?

Kadınların bir ilişki yaşarken karşılaşmaktan en çok korktukları konudur aldatılmak. Aslında bir erkeğin aldattığını anlamak hiç zor değil. Aldatan erkeklerde mutlaka bir takım değişiklikler meydana gelir.Yapmanız gereken tek şey ipuçlarını takip etmek.Peki nedir bu ipuçaları diyorsanız gelin hep beraber gözatalım.

1)  Bir erkek eskisine nazaran daha bakımlı ve özgüvenli ise,kendini birden bire çok yakışıklı hissetmeye başladıysa üzgünüz ama bu özgüvenin nedeni başka bir kadın olabilir.

2) Eğer sizi başkalarıyla kıyaslamaya başladıysa,giyinişinizden,kilonuza kadar sizi siz yapan özelliklerinizi sürekli eleştiriyorsa aldatılma olasılığınız oldukça yüksek.

3) Aldatıldığınızı anlamanın günümüzdeki en önemli yollarından biride sosyal medya hesaplarıdır. Tanımadığı insanları takip ediyorsa tehlike çanları çalıyor demektir.

4) Telefonunu sizden sakınmaya başlaması,gelen arama ve mesaj kutusunun sürekli silinmiş olması,telefona durduk yere şifre konulması gibi konularda aldatıldığınza işaret olabilir.

5) Aldatan erkeğin kendini ele verdiği bir diğer konu ise eve geç gelmeye başlama, telefonuna cevap vermeme, mesaiye kaldığını söyleme ve bu mesailerin sık sık olması şeklinde sıralanabilir.

6) Bir erkek birden bire hobilerini değiştirdiyse ve sizinle eskisine nazaran daha az vakit geçiriyorsa dikkat etmeniz gerekir. Özellikle harcamalarını kontrol edin birden bire harcamalar çoğalmiş ise cebinden çıkan alışveriş fişlerini inceleyin.