En yeni 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları ve sözleri! 8 Mart 2019 Dünya Kadınlar Günü

En yeni 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları ve sözleri! 8 Mart 2019 Dünya Kadınlar Günü
Yayınlanma Tarihi: 03.03.2019 18:19 | Değiştirme Tarihi: 03.03.2019 18:20

Dünya Kadınlar Günü mesajları, sözlerini sizin için hazırladık. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları en çok aratılanlar arasına girdi. Dünya Kadınlar Günü en yeni mesajları Whatsapp, İnstagram ve dieğr sosyal medyada kullanabileceğiniz sözleri sizin için hazırladık.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajlarını, sözlerini sizin için hazırladık. En yeni Dünya Kadınlar Günü mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz. Dünya Kadınlar Günü sözleri, en güncel, en yeni, en güzel Dünya Kadınlar Günü sözlerini haberimizden bulabilir ve okuyabilirsiniz. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları okuyucuların bir hayli ilgisini çekiyor.

İşte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları:

Kadınlar gününüz sadece bugün değil, her gün kutlu olsun.

Dünya Kadınlar Günü’nde değil, 365 gün hatırlanmalı.

Ağlatmayın kadınları, hep güldürün, hep sevin.

Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Hayata gözlerini açtığında karşında ilk bir kadın görürsün.

Annene verdiğin değeri diğer kadınlara da göster.

8 Mart bitene kadar değil, 80 yıl boyunca birlikte olduğun kadını sev.

Boy uzatan zeka geliştiren İyot nelerde bulunur?

Türkiye’de insanların yüzde 99,9’u iyot eksikliği çekiyor. Vücudumuz tarafından üretilmeyen, besin yolu ile temin ettiğimiz iyotun eksikliğinde birçok hastalığın oluşmasının yanı sıra zeka geriliği ve yenidoğan bebeklerde ölüm riskini de artıyor.

Bilimin son buluşu: Kokuyla tedavi... Yakında koklayarak iyileşeceğiz!

Gelecekte doktorunuz rahatsızlıklarınız için reçetenize koku isimleri yazarsa şaşırmayın! Çünkü bilim dünyası, tarih öncesinden bu yana kullanılan kokularla ilgili önemli buluşlara imza attı. Derimiz başta olmak üzere birçok organımızın burnumuz gibi koku aldığı keşfedildi.

Hafta sonunu nasıl kilo almadan geçiririz?

Hafta sonu  tembellik yapmaya veya zengin bir Pazar kahvaltısına “Hayır” demek kolay değil. Global Fitness Eğitim Direktörü Samantha Clayton, “Yoğun bir haftanın ardından küçük bir kaçamağın elbette zararı yok; ancak hafta sonu kendinizi şımartma meselesini abartmadan önce iki kez düşünün” diyor.

6 saatten kısa ve 10 saatten uzun uyuyanlar, dikkat!

Sağlıklı uykunun ileri yaşlarda hastalıklarla karşılaşmadan hayata devam etme açısından da kritik olduğunu belirten Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksu, uykunun sağlıklı, yeterli ve iyi olmasının yaşlanmayla ortaya çıkan sağlık sorunlarının oluşumunu engellediğine dikkat çekiyor.