Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Dublörüm Olmadan Asla!

Dublörüm Olmadan Asla!

Ünlü isimlerin filmlerindeki birçok sahnenin ardında dublörleri var. Yıldızlar, gelen film tekliflerini önce onlarla anlaşıp kabul ediyor.

24.01.2013 11:25

Ünlü isimlerin filmlerindeki birçok sahnenin ardında dublörleri var. Yıldızlar, gelen film tekliflerini önce onlarla anlaşıp kabul ediyor.JENNIFER LOPEZDublör konusunda en şaşırtan isim hiç kuşkusuz Jennifer Lopez. Ünlü oyuncunun dublörü bir erkek! Bu tercihte Lopez'in aşırı kemikli yüzü ve kaslı vücudu etkili olmuş. Ünlü şarkıcının dublörü son olarak 'Follow the Leader' klibinde rol almış.

Haber ile ilgili metin girin!.ZOOEY DESCHANELGüzel oyuncu, 'New Girl' filminin setinde dublörüyle objektiflere takıldı. Zooey Deschanel, dublörüyle iyi arkadaş olduklarını söyledi. Haber ile ilgili metin girin!.BRAD PITTBrad Pitt'in kendisine ikizi kadar benzeyen dublörünün boyu ne yazık ki ünlü aktörden kısa. Saçından sakalına kadar Pitt'e benzeyen dublör, en son 'World War Z' için kamera karşısına geçmişti. Haber ile ilgili metin girin!.JENNIFER ANISTONJennifer Aniston, 40 yaşını aşmış olmasına rağmen Hollywood'un en güzel vücutlu kadınlarından biri olarak gösteriliyor. Ancak buna rağmen soyunması gereken birçok sahnede dublörünün görev almasını istiyor. Haber ile ilgili metin girin!.DWAYNE JOHNSONSert ve komik filmlerin usta oyuncusu Dwayne Johnson'ın dublörü de kendisi gibi dazlak ve iri vücutlu. İkili geçtiğimiz ay bir film setinde görüntülendi. Haber ile ilgili metin girin!.   Kaynak: Sabah
Yorumlar | 0
üye profil