Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Doğum tarihiniz kişiliğinizi anlatıyor!

Doğum tarihiniz kişiliğinizi anlatıyor!

Doğduğunuz ay kişilik özelliklerinizi yansıtıyor...

22.05.2016 13:39

Ocak 
Hırslı ve ciddi kişilik. Çok eleştirir. İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir. Aşırı dikkatlidir, bünyesi kuvvetlidir. Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır. Sosyal yönden zayıftır.

Şubat 
Sessiz utangaç ve ağırkanlıdır. Kesin olmayan işlerden hoşlanmaz. İnatçıdır, hayallerinin peşinden gider. Somut şeylere önem verir. Özgürlüğüne düşkündür, bazen saldırganlaşır. Kendine güveni pek yoktur.

Mart 
Çekici kişilik. Esrarengiz, cömert ve sempatik. Güvenilir, nezakete önem verir. İntikamcıdır. Utangaç ve tutucu. İyi bir gözlemcidir. Tempolu müzikleri sever, çok değişkendir.

Nisan 
Aktif ve enerji doludur. İnsanlari teselli etmeyi sever. Cesurdur. Maceraperesttir. Mantığını dinler, diplomatiktir Çabuk karar verip çabuk pişman olur, şefkatlidir.

Mayıs 
Sert yapılıdır. Motivasyona ihtiyacı yoktur. Hayal kurmayı sever. İleri görüşlüdür. Anlayışlıdır. Sistematik calışır. Fiziksel güzelliğe önem verir.

Haziran 

Aynı anda birden fazla şey düşünür. Kararsızdır, komik ve eğlencelidir. Çok inatçıdır. Hassastır. Konuşkandır, kolay arkadaş edinir, kolay incinir. Nazik ve tatlı dillidir.

Temmuz 
Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir. Arkadaş sıkıntısı çekmez. Sempatiktir. Aşırı gururludur. Anlaşılması güç biridir. Kolay öğrenir. Zor ikna olur.

Ağustos 
Şakalaşmayı sever. Liderlik özellikleri vardır. Yol göstermeyi sever. Dikkatli ve tedbirlidir. Ruhbilimle ilgilenir. Korkusuzdur. Bağımsızlığına düşkündür.

Eylül 
İyi bir konuşmacıdır. İnsanların hatalarını yüzüne vurmayı sever. İlişkilerinde seçicidir. Sadık ve güvenilirdir. Spor ve seyahati sever. Hislerini kendine saklar.

Ekim 
Herkesle sohbet etmeyi sever İlgi odağı olmak ister. Çabuk kırılıp çabuk toparlanır. Çalışkan, sosyal ve aktiftir. Arkadaşlarına çok önem verir. Gülmeyi sever.

Kasım 
Eğlenceli kişilik. İçten ve yardımseverdir. Derin duygularla sever Herkesi olduğu gibi kabul eder. Hataları affetmez. Çalışkan ve sorumluluk sahibi. İnsanları kolay etkiler.

Aralık 
Azimli, sadık ve cömerttir. Sosyal yönü kuvvetlidir. Kızgınlığı uzun sürmez. Birlikte vakit geçirmesi eğlenceli kişilik. Sevildiğini hissetmek ister. Sabırsızdır. Dostlarını kendinden fazla düşünür. 

Yorumlar | 0
üye profil