Doğal yüz maskesiyle cildinizi beyazlatın

Doğal yüz maskesiyle cildinizi beyazlatın
Yayınlanma Tarihi: 03.11.2016 12:14 | Değiştirme Tarihi: 03.11.2016 12:14

Sadece düzenli bir uygulama gerektiren limon ve salatalık maskesi ile masumiyet ve duruluğu çağrıştıran beyaz tene sahip olabilirsiniz.

Beyazlatıcı doğal yüz maskesi

Yüzyıllardır beyaz ten masumiyet ve duruluğu çağrıştırdığından çoğu kadın ciltlerinin bayazlaması için her türlü yolu denemiştir. Size vereceğimiz doğal tarif ile evde kolaylıça bu maskesyi hazırlayabilirsiniz. Bu maske sayesinde cildiniz daha beyaz, ışıl ışıl olacak ve en az bir, iki ton açılacaktır.

Limon suyu ve salatalık maskesi

Limon suyunun cildi beyazlattığına dair hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yüzünüzü beyazlatmak için limon maskesini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Limonun içinde bulunan maddeler cilti beyazlatır ve ciltteki lekeleri giderir. Maskemizde kullanacağımız salatalık ise yüzünüze ferahlık, tazelik getirecek. P

Malzemeler;

1 tatlı kaşığı limon suyu

1 tatlı kaşığı salatalık

Uygulanışı;

Bir tatlı kaşığı limon ile bir tatlı kaşığı salatalık suyunu bir kapta güzelce karıştırın. Karıştırdığınız bu maske karışımını yüzünüze uygulayıp, ortalama olarak 20 dakika yüzünüzde bekletin. Sürenin sonunda yüzünüzü bol ılık suyla yıkayın. Haftada bir yada 15 günde bir uygulayın. Her gün yapmayın.