Daha zayıf görünmek için kıyafet tüyoları

Tercih ettiğiniz ve giydiğini kıyafetler ile daha zayıf ve ince görünmek mümkün. İşte bunun için tüm detaylar..

Yayınlanma Tarihi: 16.04.2019 11:50
Değiştirme Tarihi: 16.04.2019 11:50
Daha zayıf görünmek için kıyafet tüyoları

Öncelikle doğru giyinmenin yolu, vücut tipinize uygun kıyafet seçmekle başlar. Uygun şekilde giyinerek fazlalıklarınızı kamufle edebilir ve daha zayıf görünebilirsiniz. İşte zayıf görünmenize yardımcı olacak kıyafet tüyoları... 

GÖBEĞİNİZ İÇİN BOL KESİMLİ KIYAFET TERCİH EDİN

 Eğer göbek probleminiz varsa, kemerli modeller yerine bol kesim kıyafetleri tercih edin. Böylece dar görünümün ortaya çıkardığı göbeği bol kıyafetle tercih ederek kamufle edebilirsiniz.

KOYU RENKLİ KIYAFETLER GİYİN

Koyu renkli ve hafif kumaşlar sizi ince gösterebilir. Özellikle siyah, koyu lacivert ya da bordo tonlarını deneyebilirsiniz.

V YAKALI KIYAFETLER TERCİH EDİN

Kayık ve yuvarlak yakalı giysiler yerine derin V yakalı tercih edin. Bu görünüm omuzlarınızın olduğundan daha fazla zarif görünmesine yardımcı olacaktır. Omuzlarınızı öne çıkararak, fazlalıklarınızı kapatacağınızı aklınızda bulundurun. 

KALÇA KISMINIZ GENİŞSE, YUVARLAK YAKA TERCİH EDİN 

Armut tipi vücuda sahipseniz, yani üst kısmınız dar, kalça kısmınız genişse, oranı tutturmak için yuvarlak yakalı giysileri deneyebilirsiniz. 

KALÇALARI GİZLEMEK İÇİN DÜZ KESİMLİ ETEK TERCİH EDİN

Kalçalarınızı gizlemek istiyorsanız düz kesimli etekler ya da sigara paça pantolonları deneyin. Asimetrik kesimler kilolarınızı gizler Asimetrik kesimler fazla kiloları gizlediği için elbise ve eteklerinizde asimetrik kesim kullanabilirsiniz. 

GENİŞ KALÇALAR İÇİN KEMER TERCİH EDİN

Eğer kalçalarınız geniş beliniz ince ise dikkati bel bölgesine çekmek için kemerlerden yardım alın.