Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Cate Blanchett güzellik sırlarını açıkladı!

Cate Blanchett güzellik sırlarını açıkladı!

Cate Blanchett şüphesiz Hollywood’un en güzel kadınlarından. Blanchett porselen gibi pürüzsüz cildi ve karakteristik yüz hatlarıyla büyüleyici bir güzelliğe sahip.

31.12.2015 11:42

Cate Blanchett şüphesiz Hollywood’un en güzel kadınlarından. Blanchett porselen gibi pürüzsüz cildi ve karakteristik yüz hatlarıyla büyüleyici bir güzelliğe sahip. Geçtiğimiz günlerde bir güzellik kampanyasının yüzü olan Blanchett, kusursuz güzelliği hakkında küçük tüyolar verdi.

Cildinin çok iyi olduğu yönde yorumlar alan Cate Blanchett , cildinin kötü olmadığını ama sürekli ağır makyajların yapıldığı bir sektöre göre idare eder bir cilde sahip olduğunu söyledi.

Gerçek anlamda güzelliğinizi neye borçlusunuz diye sorulduğunda ise ünlü oyuncu; “Söyleyeceğim şeyler size klişe gelebilir ama çok fazla su içiyorum, bence cildimin en büyük yardımcısı su, akşam ve sabah düzenli olarak cildimi temizliyorum, özel olarak ise emu yağını kullandığım söylenebilir. Emu yağını sürdüğümde cildim bebek cildi gibi yumuşacık oluyor.” dedi.

Güzelliğin gösterişten daha çok kadının ruhunda saklı olduğuna inanan Blanchett hangi oyuncuları güzel buluyorsunuz sorusuna ise; Natalie Portman ve Mia Wasikowska cevabını verdi.

Yorumlar | 0
üye profil