Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Çakallarla Dans Vizyona Girmeden Rekor Kırıyor!

Son dönemin en çok merak edilen filmlerinden olan .akallarla Dans'ın gösterime girmesine az kaldı...

17.07.2012 14:53

Yapımcılığını Sugarworkz'ün yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği, birçok tiplemenin fenomen olduğu, sabırsızlıkla beklenen Çakallarla Dans 2 "Hastasıyız Dede" sinema filmi, çekimleri İstanbul'un çeşitli semt ve mekanlarında 4 haftalık aralıksız bir çalışma sonunda tamamlandı.  

Haber ile ilgili metin girin!.  

Filmin 4 "Çakal" karakterinin yanı sıra film de Didem Balçın, Doğa Rutkay, Altan Gördüm, Ceyhun Yılmaz, Ömür Gedik, Nazenin Tokuşoğlu, Nihat Sırdar, Kenan Ece, Simge Fıstıkoğlu gibi isimlerde rol alıyor...

9 Kasım'da Vizyona Girmesi Bekleniyor Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)... Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içeride zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar.  

Haber ile ilgili metin girin!.

Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

Yorumlar | 0
üye profil