Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Burcunuz saçınızı anlatıyor!

Burcunuz saçınızı anlatıyor!

Burcunuz saçınızın nasıl olması gerektiği hakkında bilgi veriyor...

13.01.2016 11:07

Koç 

Aktif, cesur ve bilinçlisiniz. Duygularınızı olduğu gibi belli ediyor, kısıtlamalara gelemiyorsunuz. Saç modelinizin de sizi engellemesine tahammüllünüz yok. Pratik, kısa bir saç kesimi tam size göre. Uzun saçlı koç kadınları, saçlarını mutlaka geriye tarar ve atkuyruğu şeklinde bağlar. Düzgün görünümlü bir atkuyruğu için, saçınız nemliyken, pürüzsüzleştirici saç kremi uygulayınız.

Boğa 

İnatçı, güvenilir ve sabırlı bir kişiliğiniz var. Güzelliğiniz, cazibeniz ve tüm kadınsı özelliklerinize karşın, ayaklarını yere sıkı sıkı basan bir yapıya sahipsiniz. Bu nedenle fazla abartılı saç modellerini kendinize asla yakıştıramazsınız. Doğal görünümlü saçlar daha çok hoşunuza gider.

İkizler 

Çevrenizle son derece kolay ilişki kuruyorsunuz. Can sıkıntısı size çok yabancı… Aşırı düzene yatkın olmamanız, komplike saç modellerinden hoşlanmamanıza neden oluyor. Sürekli kontrol edilmesi gerekmeyen, doğal haline bırakılmış modeller size daha uygun.

Yengeç 

Son derece duygusal ve idealist bir yapıya sahipsiniz. Ayrıca mesafeli bir insan olduğunuzdan, herkesin kolayca size yaklaşmasına izin vermezsiniz. Bu yüzden yerine göre gözlerinizdeki anlamı çevrenizden gizleyebilmeniz için uzun saçlarınız olmalı. 

Aslan 

Herkesin sevgilisi olarak yaşamı doludizgin yaşıyorsunuz. Dişi aslanın asaletine sahip olmanıza rağmen, yine de kibar bir saç modeli size uygun değil. Burçların kraliçesi olarak, herkesin size hayranlık duyması şart. Bu yüzden gösterişli saçlardan ve çarpıcı cesaret isteyen son moda değişik renklerden korkmayın.

Başak 

Dakik bir insansınız hatta mükemmeliyetçi bile denilebilir. Dağınıklığın hiçbir türüne dayanamazsınız. Bu yüzden saçlarınızın özenle taranmış olması şart. Saçlarınıza düzenli bir görünüm verebilmek için saç spreyi ve briyantin kullanın.

Terazi 

Cazibeli ve esprili olmak sizin en temel özelliğiniz. Ayrıca uyum ve estetik konusunda da son derece duyarlısınız. Tıpkı Aslan kadını gibi siz de lüksten çok hoşlanıyorsunuz. Yeter ki fazla dikkat çekici olmasın. Bu nedenle size sade ve şık saç modellerini tavsiye ederiz.

Akrep 

Burçlar arasında Akrep kadını kadar ne istediğini bilen ve hedefe kitlenen bir burç daha yoktur. Dışarıdan bakıldığında sakin ve soğuk görünürsünüz. Buna bağlı olarak mükemmel şekillendirilmiş saçlar ve her zaman bakımlı olmak tipik özelliklerinizdir. Saç modellerinizin daha yumuşak ve feminen olmasını sağlayın. Bu tür saçlar size daha çok yakışacaktır.

Yay 

Bağımsız karakteriniz sizin tipik özelliğiniz. Ani kararlar alabiliyor, maceradan hoşlanıyorsunuz. Jöle, sprey gibi saç şekillendirme ürünlerinden hoşlanmadığınız için, yumuşakça dökülen bir saç modeli kullanmanızda ve saçınıza pürüzsüzleştirici saç kremi gibi daha yumuşak formüllü ve doğal görünüm veren şekillendiricilerle şekil vermenizde fayda var.

Oğlak 

Kıvrak espri anlayışınız ve ortama uyumunuzun sayesinde en zor durumlardan bile yüzünüzün akıyla sıyrılabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi saç konusunda da sağlamcısınız. Bu yüzden saçınızın bozulmasını önleyen ve her telin yerli yerinde durmasını sağlayan; sprey, jöle türü şekillendiriciler kullanın.

Kova 

Etrafınızda olup biten her şeyle ilgili ve son derece ateşlisiniz. Sürekli yeni fikirler peşindesiniz. Bu durumda karmaşık saç modellerine ayıracak zamanınız da yok. Ancak, o doğal ışıltınızı yitirmemeniz için lütfen saç bakımınıza da özen gösterin. Kişisel saç bakımınıza uygun ürünler kullanmayı ihmal etmeyin.

Balık 

Romantik ve güçlü sezgilere sahip bir insansınız. Yaşamda duyarlı ve duygulu hareketlerle ilerliyorsunuz. Saçlarınız da sizin gibi duyarlı olduğundan, boya ve perma gibi kimyasal uygulamalardan uzak durun. Bitkisel boyalar ve alkol oranı düşük şekillendiriciler kullanmaya özen gösterin.

Yorumlar | 0
üye profil