Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Bu 'Hikaye' İddialı Geliyor!

Başrollerini Kadir Doğulu ve Müge Boz'un oynadığı 'Bir Hikayem Var' isimli filmin fragmanı, sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

04.03.2013 10:40

Başrollerini Kadir Doğulu ve Müge Boz'un oynadığı 'Bir Hikayem Var' isimli filmin fragmanı, sosyal medyada büyük ilgi görüyor.29 Mart'ta vizyona girecek filmin ilk fragmanı, YouTube'da 600 binden fazla tıklandı. Şarkıcı Halil Sezai'nin de konuk oyuncu olduğu yapım, macera dolu bir gençlik filmi. Talip Karamahmutoğlu’nun yazıp yönettiği ‘Bir Hikayem Varsinema filmi vizyona girmeye hazırlanıyor.Başrollerini Kadir Doğulu ve Müge Boz’un paylaştığı filmde ayrıca Bülent Çolak, Didem Soydan, Turan Özdemir, Teoman Kumbaracıbaşı, Haldun Boysan, Erkut Emre Sungur, Mustafa Uzunyılmaz, Ozan Akbaba gibi isimler oynuyor. Bu oyunculara Yeşilçam’ın unutulmaz isimleri Nuri Alço, Coşkun Göğen ve Selçuk Özer gibi isimlerde eşlik ediyor. Filmin en önemli sürprizlerinden biri de ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai olacak. Yepyeni şarkısını ilk defa bu filmde seslendiren Sezai bir sahnede de rol alıyor...

Haber ile ilgili metin girin!.   Mert’in (Kadir Doğulu) bir hayali vardır. Kendi filmini çekmek... İşte bunu gerçekleştirebilmek için en yakın arkadaşları Okay (Bülent Çolak) ve Aras’la (Erkut Emre Sungur) yola koyulurlar... Filmi çekebilmek için aldıkları borç paralar ve söylemek zorunda kaldıkları yalanlar, bir süre sonra başlarına bela olur. Çıktıkları bu yolda, işler planladıkları gibi gitmeyince, kendilerini macera dolu, birbirinden komik olayların içinde bulurlar. Müziklerini Yeşilçam’ın ve Türk müziğinin efsane ismi Cahit Berkay’ın yapacağı filmde, Cahit Berkay aynı zamanda konuk oyuncu olarak küçük bir rolde kendini gösterecek. 
Yorumlar | 0
üye profil