Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Bu burcun kadını nefret ederse korkun!

Bu burcun kadını nefret ederse korkun!

Bu burcun kadını çok zor! Duygusal dengesizlikleri sık sık gerçekleşir ve fakat sebepleri belirsizdir...

25.12.2015 12:31

Genel durum ve aşk hayatı

Yengeç burcu kadını Zodyak’taki zor anlaşılan kadınlardan biridir. Duygusal dengesizlikleri sık sık gerçekleşir ve fakat sebepleri belirsizdir. Çabuk kırılır, alıngan ve içine kapanık davranır. Ancak ertesi gün gece kulübünde oradan oraya şarkı söyleyerek dans eder, bu durumu anormal karşılamayacak ve ona uyum sağlayacak olan bir erkekle beraber olduğu zaman onun için hayat kolaylaşacaktır.

Babacan tavırlı ve şefkatli erkeklerden hoşlanan yengeç burcu kadını için ideal hayat evlilik hayatıdır çünkü o anne olmak ister, evine sahip olmak ister hayatı erkenden rayına oturmadan kendini hep yarım hissedecektir. Yengeç kadınının önemli bir özelliği de gözyaşlarını kullanmasıdır, kolay ağlar, birçok şeye hüzünlenir ve bu nedenle karşısındaki kişiyi kırılgan tavrıyla etkiler. Bu kadın için öncelikli olan şey sevmek ve sevilmektir. Cinselliği de konservatif yaşar ve kolay kolay güvenmediği insanlarla beraber olmaz.

Çok yeteneklidir, eli yemeğe ve dikişe yatkındır. Sevdiği insanların her şeyiyle tek başına ilgilenmeye çalışır ve yorulmak nedir bilmez, şikayet etmez. Evine düşkündür, zaman zaman saklandığı yer olduğu için evinde dışarıdan gelen insanların uzun süre kalmasından hoşnut olmaz. Eşyalarını ve özellikle mutfağının paylaşılması onu sınırlarına girilmiş gibi hissettirir.

Yengeç burcu kadını oldukça kıskanç, iğneleyici ve tavırlıdır. Bunları basit içgüdülerle yapar ancak birkaç kez tavrını tekrarlayıp yine aynı sonucu alırsa ne kadar severse sevsin partneriyle duygusal bağını kopartır. O zaman kendini alkole verebilir çünkü tıpkı burcun erkeği gibi yengeç burcu kadını da alkol tüketmeye ve bağımlılıklara yatkındır.

İlişkileri uzun süreli olan yengeç kadını paraya çok önem vermese de beraber olduğu kişinin umut vadeden bir işinin, tutarlılığının olmasını ister. Çünkü o hemen her ilişkisine evlenecekmiş gözüyle bakar, öyle düşünmemiş olsa dahi içten içten bu yönde eğilim gösterir. Zaten evliliğin en yakıştığı burçlardan biri yengeç burcudur zira onun aileye karşı sonsuz sevgisi, sadakati ve inancı vardır. Tutumludur, para biriktirmeyi ve gerektiğinde ortaya çıkarmayı sever. Genellikle işlevsel hediyelerden hoşlanan bu kadın için çok pahalı çok lüks hediyelerden ziyade gerçekten anlamı olan hediyeler almak gereklidir. Onun için özel tarihlerin unutulmamış olması bile çoğu zaman yeterlidir çünkü o eğer karşısındaki kişinin sevgisine inanıyorsa onun verdiklerinden ziyade kalbine bakacaktır.

Genellikle dik duruşlu ve gururlu olan bu kadın pek çok erkeğin aklındadır ve eğer birini seçtiyse onda mutlaka evcil ve şefkatli özellikler görmüştür. Kendisini söylemeden anlayan erkeğe bağlı hisseder, onun her dediğinde, her yazdığında kendini okumaya çalışır; genel eğilimi bu şekildedir. Çok mantıklı davranmayabilir çünkü burcun yöneticisi Ay gökyüzünde bilinen en hızlı hareketlerden birine sahiptir ve burç üzerinde daimi etkisi vardır bu nedenle burçlar kuşağındaki 12 burcun 12’sine de uyduğu zamanlar olur.

Ancak kesin bir şey vardır, severse çok nefret ederse tam nefret edecektir.

İş hayatı

Yengeç burcundan çok önemli ve derin işlerde çalışan kadınlar az çıkar çünkü genelde ev hayatı ona daha uygundur ama çalıştığı takdirde seve seve çalışması gerekir. Çünkü onun ruhu sürekli gel-gitlerden yorgundur ve işinin en azından daha iyi hissettirmesini isteyecektir. Kriminal araştırmalar, doktorluk, hemşirelik, çocuk bakıcılığı ya da kimya, biyoloji alanlarında başarılı işler çıkarabileceği gibi şair ya da yeraltı edebiyatı gibi yazın türlerinde eserler verebilir. Eğlenerek yaptığı ve zorunlulukları olmadığı müddetçe işinden kazandığı para her şeyden çok önem verdiği bir noktada olmayacaktır, kendini adam insanı olan yengeç burcu her işi yapabilir ve en iyi şekilde yapar.

Sosyal hayat

Çok sevilen çok neşeli yanları olan yengeç burcu kadını çevresinde oluşturduğu başarılı dedikodu ağıyla kendini gösterir. Eleştireldir, kolay kolay kimseyi beğenmez ve dedikoduyu sever. Hiç tahmin edilmeyecek laf çalma metotları vardır ve bu huyuyla herkesi kendine hayran bırakır. Yengeç burcu kadınları genellikle narin görünümlü olurlar ve göğüs kafesleri içe doğru, dik duruşlu insanlardır. İnce bir siluetleri ve kırılgan bakışları olduğu için çevresinde el üstünde tutulur. Yaptığı çıkarımları arkadaşlarına benimsetebilir. Tatil olarak o da burcun erkeği gibi deniz kenarıyla yaşar. Gece hayatını sever, aktif ortamlarda bulunmak hoşuna gider. Dışarıda yeni insanlarla tanışma konusunda hiçbir sıkıntısı yoktur ve bu nedenle birçok hayranı vardır. Bu naif, sempatik ve kendine güvenen kadın çevresinde hemen fark edilir. (ksham astroloji)

Yorumlar | 0
üye profil