Bebek bağımlısı kadın, 13. bebeği için sperm bağışçısı arıyor!

Yayınlanma Tarihi: 08.06.2016 14:34 | Değiştirme Tarihi: 08.06.2016 14:52

12 çocuk annesi Cheryl Prudham, İngiltere'nin dilinde... Eleştiri oklarına hedef olan kadın, "Bebek doğurmaya bağımlıyım" diyor.

33 yaşındaki Cheryl Prudham, devletten yılda 40 bin İngiliz Sterlin'i yani yaklaşık 170 bin Türk Lirası yardım alıyor ve hiç çalışmıyor. Çünkü genç kadın'ın 12 çocuğu var ve 13'üncüsü için spermlerini bağışlayacak birisini arıyor.

"Rahat yaşamak için çocuk doğuruyor" 

İngiltere'de bir sabah programında canlı yayına katılan Prudham tartışmalara neden oldu. İngiliz halkı onun sadece rahat yaşamak için çocuk doğurduğunu söyledi. Prudham ise 'Özür dileyecek hiçbir şeyi olmadığını' söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Bebek doğurmaya bağımlıyım"

Çocuklarıyla yurt dışı tatillerine çıkan, tasarım elbiseler giydiği ortaya çıkan genç kadın katıldığı programda ise geceleri uyuyamadığını ve çok zor bir hayatı olduğunu açıkladı. Gelen tepkilere yanıt veren ve "Bebek doğurmaya bağımlıyım" diyen Prudham şunları söyledi:

"Çocuklarım geleceğin vergi mükellefleri"

"Bütün para benim cebime girmiyor, dürüst olalım. Ama ailemi düşünüyorum. Kuralları da ben koymuyorum. Çocuklarım geleceğin vergi mükellefleri."

Estetik ameliyat olmak istiyor

Meme büyütme ameliyatı olmayı planlaması eleştirilince de "Daha önce hiç estetik ameliyat yaptırmadım ama bu gerçekten istediğim bir şeydi. Tasarım çantam da Anneler Günü hediyem." dedi.

Genç kadını aldatan eşi, evden uzaklaştırılmış.