Bahar geldi: Makyaj çantanıza bunu ekleyin!

Bahar geldi: Makyaj çantanıza bunu ekleyin!

Bahar sonunda geldi! Günler artık uzuyor ve hava gittikçe ısınmaya başlıyor. Mevsimin de değişmesiyle, makyaj çantamızda bazı değişimler yapmamız gerekiyor...

Havalar ılık düzeyde olduğu için, daha hafif formüllü makyaj ürünlerine geçiş yapmak gerekir. Sadece 4 makyaj ürünüyle, kusursuz bir bahar makyajı oluşturabilirsiniz!

1.BB Krem

Kıştan kalan solgun cilt görünümünüzü, BB kremler ile canlandırıp bahara ayak uydurabilirsiniz! Hafif formüllü BB kremler, yorgunluk belirtilerini nötrleyerek, cildinizi mükemmelleştirirken, aynı zamanda renk görünümünü de düzeltir.

2.Güneş koruyucu krem

Güzel havalar geldi, sonunda güneşi gördük ama güneşin zararlı etkilerini de unutmamak lazım! UV ışınlarının cildinize zarar verdiğinde ne yazık ki bu hasarı onarmak kolay olmuyor ve cildiniz erken yaşlanabiliyor. İşte bu nedenle, bir güneş kremini, evden çıkmadan her gün tüm yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayıp güneşe karşı önlem alabilirsiniz.

3.Dudak parlatıcısı

Baharın neşesine ayak uydurmak için, renk renk dudak parlatıcılarıyla, baharı dudaklarınıza taşıyabilirsiniz.

4.Water-proof maskaralar

Bahar mevsiminin vazgeçilmezi ani yağmurlar makyajınızı mahvetmesin ve özellikle maskaranız akmasın istiyorsanız, su geçirmez maskaralardan yararlanabilirsiniz. 

HABERE OY VER:
Görüntülenme : 696 Yayınlanma Tarihi: 06/04/2016 15:58:35

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin

    ×
    Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

    Acunn.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.