Arkadaşının düğününde giydiği elbise yırtılınca kilo vermeye karar verdi

Hannah Rochford, bir arkadaşının düğününde elbisesi yırtıldığı için utandı ve kilo verme kararı aldı. Tatilde nefes darlığı yaşamaya başlayınca ise bu karar tamamen kesinleşti. 

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2020 15:42
Değiştirme Tarihi: 03.01.2020 15:42
Arkadaşının düğününde giydiği elbise yırtılınca kilo vermeye karar verdi

Arkadaşının düğününde giydiği elbise yırtıldığı için utanan ve gittiği tatilde de nefes darlığı sorunları yaşamaya başlayan 30 yaşındaki Hannah Rochford, kilo vermeye karar verdi. 
44 kilo veren genç kadın, bardağı taşıran son damlanın Yunanistan'daki tatilinde nefes darlığı olduğunu söyledi. 

İngiliz gazete Daily Mail'de yer alan habere göre; Hannah Rochford, her zaman kilolu olduğunu, 10 yaşında küçük bir kızken bile arkadaşlarından daha iri olduğunu belirtti. Haber ile ilgili metin girin!.
En son 114 kiloya kadar çıkan Hannah Rochford, yaşam tarzını tamamen değiştirdi. 
Rochford, kilosuna dikkat etmediği noktada diyabete yakalanabileceğini bildiğini belirterek, sosyal medya hesaplarından zayıflamaya yardımcı olan bazı hesapları  takip etmeye başladığını söyledi. 

"Diğer insanların elde ettikleri muhteşem sonuçları görmek beni çok etkiledi. İlk haftamda makarna, peynir ve çikolata yiyebildiğim halde sekiz kilo verdim. Şimdi ise daha sağlıklı besleniyorum" diyen genç kadın, "Fiziksel aktiviteyi hayatıma soktum, erken kalktıp yürüyorum. Her gün işe yürüyerek gidip geliyorum. Şimdi çok daha fazla sebze yiyorum. Yemek yapmayı kesinlikle seviyorum ve artık karbonhidratlardan korkmuyorum" diye konuştu.


 

İlgili Sayfalar: Kadın