Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yılın son yeniayına dikkat!

Yılın son yeniayına dikkat!

Bu yeni ay yeni başlangıçları ciddi boyutta bizi etkileyecek.

14.12.2015 11:16

Bu yeni ay yeni başlangıçları ciddi boyutta bizi etkileyecek.Özellikle yılın son yeniayı olduğunu da söylemeliyim ve yay burcunda olması biraz daha özgürleşmeye gitme istediğini ortaya çıkaracak.

İlişkide kendinizi çok baskı altında hissediyorsanız, bir anda bitirmeye gidebilirsiniz.İş yerinde çok daraldıysanız ve üzerinize haksız yere geliyorlarsa ani kararla bu işi bitireceğinizi söyleyebilirim.

Yeni ay dönemleri her ne kadar yeni başlangıçlar yeni kararlar almak için iyi olsada, Diyete başlanmaz, var olan diyeti devam ettirte bilirsiniz.

İş yeri değişikliği, iş değişikliği, ilişkide yeni kararlar, Ev/araba değişikliği için uygun bir dönem olacak.

Uzun zamandır yapmak istediğiniz ama gerçekleştiremediğiniz şeyleri gerçekleştirebilme enerjisi ve potansiyeli veriyor.

Yay burcu temalarına bakacak olursak “ Din, hukuk, yüksek öğrenim, Yabancı ülkeler, Yurtdışı, turizim, Bankalar, Akademisyen ve bilim adamları” dır. Yeniayın enerjisi ile bu alanlarda yenilikler yeni kararnameler ve değişimlerde söz konusu olabilir.

Venüsün akrep burcuna geçmesiyle yeniayın etkileşimiyle beraner ilişkilerde tutku romantizim bir kaç kat artabilir.

Bununla birlikte  Mars - Uranüsün yaptığı sert etkileşimle hafta sonuna giriyoruz.Ani kararlar sert çıkışlar söz konusu olabilir.Mars temaları spor ve sportif aktiviteler, cerrahlar, silahlar , askeriye ,polis , kas gücüyle yapılan her türlü iş diye özetleyebiliriz kısaca…Bu alanarda ani kararlar ani gelişmeler veya sert tepkiler bizi üzebilir veya canımızı sıkabilir.Yeni kararlar alırken duygusal mantık dışı hararetli bir karar aldırtabilir bu da bizim canımızı sıkabilir ilerleyen dönenlerde.

Ritüel olarak bu gece özellikle, derin bir meditasyon veya bir dua yapın.Adaçayı tütsüleyin evinizde yeni niyetlerinize odaklanın.Uygulamakla bilmek arasında fark vardır her zaman bunu unutmayın!

Astrolog ve Kişisel Gelişim Uzmanı ANIL CAN KOÇ

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil