Angelina Bu Hale Geldi!

Angelina Bu Hale Geldi!

Bir hayranına fotoğraf imzalarken görüntülenen Jolie'nin, zayıflıktan iyice belirginleşen kol damarları görenleri şaşırttı.

Kısa bir süre önce meme kanseri riski nedeniyle memelerini aldıran Angelina Jolie, sevgilisi Brad Pitt'in rol aldığı son filminin galası için Japonya'daydı. Bir hayranına fotoğraf imzalarken görüntülenen Jolie'nin, zayıflıktan iyice belirginleşen kol damarları görenleri şaşırttı.Oscar ödüllü ünlü oyuncu Angelina Jolie, kısa bir süre önce meme kanseri riski nedeniyle mastektomi olduğunu açıklamış ve 8 saat süren bir ameliyatla memelerini aldırmıştı.Geçirdiği operasyonun ardından sevgilisinin yanından bir an bile ayrılmayan Brad Pitt, son filmi 'Dünya Savaşı Z'nin Japonya'daki galasına Angelina Jolie'yle katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.Ünlü çift, objektiflere poz verdiği sırada Jolie'nin bir hayranın kendisinden imza istemesiyle şaşırtan görüntü ortaya çıktı.Hayranın fotoğrafını imzalayan Jolie'nin kol damarları dışarıdan o kadar belirgindi ki görenler 'Bir deri kemik kalmış' demekten kendini alamadı.
Görüntülenme : 2000 Güncelleme Tarihi: 29/07/2013 16:10:49
Yayınlanma Tarihi: 29/07/2013 16:12:34

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin